OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Potrącenie nietrzeźwego pieszego

Do poważnego potrącenia nietrzeźwego pieszego doszło w niedzielny wieczór na ulicy Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp. Już po zmierzchu, w czasie padającego deszczu przechodził przez jezdnię około 50-letni mężczyzna. Zdołał już przejść jeden pas, jednak na drugim pasie został potrącony przez VW Polo prowadzonego przez mężczyznę. Pieszy doznał groźnego urazu głowy oraz klatki piersiowej.

+

Bezpośrednio po potrąceniu na miejsce zdarzenia najechali policjanci będący po służbie – na co dzień pracujący w Ostrzeszowie i Kępnie. Profesjonalnie zabezpieczyli miejsce oraz udzielili pierwszej pomocy. Do czasu przyjazdu ostrowskich funkcjonariuszy, rozpytali świadków o przebieg zdarzenia i spisali ich dane. Udzielając pierwszej pomocy mieli założone jednorazowe rękawiczki.

Na miejsce potrącenia przybyła rodzina pieszego. Jedna z bliskich osób powiedziała, że mężczyzna spożył tego dnia dwa kieliszki.

 

 

POLECANE NEWSY
13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
EverLorD
7 lat temu

Skonczylo sie tragicznie , potracony zmarl dzis nad ranem…..

do ostrów24.tv
odpowiada  Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

czyli rozprawa sądowa? na kogo zostanie wniosek skierowany?

Marcin.Ostrów24.tv
odpowiada  do ostrów24.tv
7 lat temu

Pieszy ma obrażenia wielonarządowe i bardzo poważny uraz głowy. Jego stan lekarze określają jako ciężki.Mężczyzna przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w ostrowskim szpitalu.

nati
7 lat temu

po 2 kieliszkach i pijany heheehh

do ostrów24.tv
7 lat temu

i jak się ta sprawa zakończyła?

m
7 lat temu

Panie Marku a ten potrącony mieszka na ulicy do której doszło do wypadku??

ostrow24.tv
odpowiada  heh
7 lat temu

Nie. Było to jakieś 15-20 metrów od przejścia.

heh
7 lat temu

a czy mężczyzna przechodził przez przejście dla pieszych?

Marcin.Ostrów24.tv
7 lat temu

Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Ostrowie. Od 1 grudnia zostanie przeniesione do Kalisza.,taką decyzję podjął wojewoda. Przypomnijmy że (CPR) na Batorego działał blisko 10 lat .Również od 1 września zostało zlikwidowane CPR w Pleszewie. W październiku i listopadzie zostaną zlikwidowane kolejne jednostki m.in w Krotoszynie i w Jarocinie.

heniuu
7 lat temu

Panie Marku , proszę zrobić reportaż odnośnie likwidacji centrum pogotowia ratunkowego w Ostrowskim szpitalu, ma być przeniesiony do Kaliszaków ! BRAVO WŁADZA ! Oszczędności na ludzkim ŻYCIU ???

13
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x