OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek Kordeckiego Traugutta

W niedzielę o godzinie 17:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Renault Clio prowadzone przez około 65-letniego mężczyznę,  Citroenem  C4 prowadzonym przez młodego mężczyznę.

+

Według wstępnych relacji obydwaj kierowcy twierdzili,  że przejechali na zielonym świetle.  Jednak po chwili ustaleń wychodziło,  że to jednak kierowca Citroena wiozący czterech pasażerów wjechał na czerwonym świetle.

Straż pożarna musiała wydobyć rannego kierowcę z Renault,  który z urazami żeber trafił do szpitala.

 

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
undercover
6 lat temu
justironyman
odpowiada  K
6 lat temu

dokładnie : )

K
6 lat temu

a kto powiedział że kierujący C4 jest winny? z tego co wiem winy jeszcze nie uznano nikogo.. ale P. Radziszewski działa szybciej jak ostrowska kpp

hhght
odpowiada  driver
6 lat temu

one nie migaja jak chca one gdy wyczuja zblizajacy sie pojazd to zmieniaja zielone na czerwone gdy tylko pojazd sie zatrzyma to wlaczaja ponownie zielone te swiatla sa tak samo madre jak autorzy pomyslu ich stawiania w miejscach gdzie sa niepotrzebne bo ruch jest tak minimalny ze beda aby ludziom zycie zatruwac m.in. takim debilnym puszczaniem ruchu

mcj
odpowiada  kieroffca hhaha
6 lat temu

Przygadał idiota debilowi…

Jaś
6 lat temu

ramzes, racja ! W dodatku jeszcze taki kazio jeden z drugim w merolu lub wieśwagenie pod same drzwi, a najlepiej do środka wjedzie. Poprostu podstawione pod sam pysk!

Adam
6 lat temu

Wy z tymi ostrowskimi rondełkami możecie iśc spać. Co to za RONDO przez które można przelecieć 50tką ??!! Co takie rondełko daje ??? NIC! Co jeśli w tym samym momencie z taką samą prędkością wjadą dwie ofiary i spowodują wypadek??? czyja będzie wina ??

ostrowiak
odpowiada  kieroffca hhaha
6 lat temu

Prędzej Ty idź do szkoły a na języku polskim dowiesz się co to jest sarkazm lub ironia.

ramzes
odpowiada  driver
6 lat temu

Zgadzam się. Bo jak jest na prowincji w Anglii? Są “ronda”po prostu wymalowane na kolizyjnych “skrzyzowaniach” i kazdy wie o co chodzi.Ale my Polacy to królowie szos i autostrad – musimy miec sygnalizacje bezkolizyjne zjazdy,ronda etc. ……..

justironyman
odpowiada  heh
6 lat temu

swojego 🙂

17
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x