OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kobiety sprawczyniami kolizji

Do dwóch kolizji, w których sprawczyniami były kobiety, doszło w ciągu ostatnich 24 godzin. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Samochody nadają się jednak do kasacji lub gruntownego remontu.

+

W środę na skrzyżowaniu ulic Grabowska/Środkowa w Ostrowie Wlkp. Renault Laguna z dwoma mężczyznami w środku skręcała z ulicy Grabowskiej w lewo w ulicę Środkową. Jadąca za nimi Fiatem Brava młoda kobieta nie dostrzegła skręcającego auta i uderzyła w jego tył. Poszkodowani mężczyźni przypuszczali, że przyczyną było używanie telefonu w czasie jazdy przez kobietę. Telefon po kolizji miał wylądować na tablicy rozdzielczej. Wypadła z niego bateria. Kobieta zrozpaczona mocno przeżywała fakt kolizji.

Natomiast w czwartek po godzinie 7:00 doszło do zderzenia dwóch osobówek. Kobieta wyjeżdżająca z zakładu Delphi przy ul. Wodnej nie dostrzegła jadącego Volkswagena. Kierowca VW chcąc się ratować przed zderzeniem, odbił gwałtownie w lewo i uderzył w przydrożne drzewo. Renault wyszło z tej kolizji z lekkim przetarciem, a VW z wieloma uszkodzeniami w komorze silnika.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji:

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
5 lat temu

Pijak powrócił do pracy???? Jakim cudem??? Skandal!!!!

dzik
6 lat temu

Ostrowska Milicja to jedna wielka rodzina…G

driver
odpowiada  driver
6 lat temu

Dziś już ćwiartka była przygotowywana do wspawania! Co za magik. Chyba nie widział nigdy co się stanie przy kolizji z jego spawami.

Sebek
odpowiada  LEPIKO
6 lat temu

Swoich się nie zamyka….

driver
odpowiada  :D
6 lat temu

Ten Citroen wygląda jeszcze gorzej! Postaram się ustalić VIN tego Citroena by ostrzec. To auto nie może być dopuszczone do ruchu. Uszkodzenia są nienaprawialne! auto będzie naciągane na ramie, albo wspawywana ćwiartka. Kto wie co zrobić ze sprawą niech napisze w komentarzu, może redakcja lub TVN Turbo zajmie się sprawą. Dookoła pełno takich składaków.

:D
odpowiada  :D
6 lat temu

Pojechałem specjalnie zobaczyć tą cytrynę … haha już coś klepali w garażu……

LEPIKO
6 lat temu

A MÓWILI ŻE ZA PIJAŃSTWO WYLECI Z ROBOTY ALE JAK WIDAĆ ZOSTAŁ I MA WSZYSTKO W DUPI..

heh
odpowiada  gucio
6 lat temu

szczególnie niebezpiecznie jeżdżą na rowerach. ale dresy bez szkoły nawet pieszo nie potrafią się premieszczać (przechodzą jak krowy po pastwisku; czerwone czy zielone, zebra czy podwójna ciągła, jeden pies)

:D
odpowiada  driver
6 lat temu

Fakt 😀 nawet w google street view mają na podwórku jakiegoś niebieskiego rozbitka 😀

Krzysztof
odpowiada  gucio
6 lat temu

Zgadzam się. Włączają kierunkowskaz w lewo a skręcają w prawo…

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x