Kobiety sprawczyniami kolizji

Udostępnij
Tweet

Do dwóch kolizji, w których sprawczyniami były kobiety, doszło w ciągu ostatnich 24 godzin. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Samochody nadają się jednak do kasacji lub gruntownego remontu.

+

W środę na skrzyżowaniu ulic Grabowska/Środkowa w Ostrowie Wlkp. Renault Laguna z dwoma mężczyznami w środku skręcała z ulicy Grabowskiej w lewo w ulicę Środkową. Jadąca za nimi Fiatem Brava młoda kobieta nie dostrzegła skręcającego auta i uderzyła w jego tył. Poszkodowani mężczyźni przypuszczali, że przyczyną było używanie telefonu w czasie jazdy przez kobietę. Telefon po kolizji miał wylądować na tablicy rozdzielczej. Wypadła z niego bateria. Kobieta zrozpaczona mocno przeżywała fakt kolizji.

Natomiast w czwartek po godzinie 7:00 doszło do zderzenia dwóch osobówek. Kobieta wyjeżdżająca z zakładu Delphi przy ul. Wodnej nie dostrzegła jadącego Volkswagena. Kierowca VW chcąc się ratować przed zderzeniem, odbił gwałtownie w lewo i uderzył w przydrożne drzewo. Renault wyszło z tej kolizji z lekkim przetarciem, a VW z wieloma uszkodzeniami w komorze silnika.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji:

[jwplayer mediaid=”69623″]

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Seniorzy byli zachwyceni - Senioralia 2023
Subskrybuj
Powiadom o

24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
8 lat temu

Pijak powrócił do pracy???? Jakim cudem??? Skandal!!!!

24
0
Napisz co o tym sądziszx