Kobiety sprawczyniami kolizji

Do dwóch kolizji, w których sprawczyniami były kobiety, doszło w ciągu ostatnich 24 godzin. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Samochody nadają się jednak do kasacji lub gruntownego remontu.

+

W środę na skrzyżowaniu ulic Grabowska/Środkowa w Ostrowie Wlkp. Renault Laguna z dwoma mężczyznami w środku skręcała z ulicy Grabowskiej w lewo w ulicę Środkową. Jadąca za nimi Fiatem Brava młoda kobieta nie dostrzegła skręcającego auta i uderzyła w jego tył. Poszkodowani mężczyźni przypuszczali, że przyczyną było używanie telefonu w czasie jazdy przez kobietę. Telefon po kolizji miał wylądować na tablicy rozdzielczej. Wypadła z niego bateria. Kobieta zrozpaczona mocno przeżywała fakt kolizji.

Natomiast w czwartek po godzinie 7:00 doszło do zderzenia dwóch osobówek. Kobieta wyjeżdżająca z zakładu Delphi przy ul. Wodnej nie dostrzegła jadącego Volkswagena. Kierowca VW chcąc się ratować przed zderzeniem, odbił gwałtownie w lewo i uderzył w przydrożne drzewo. Renault wyszło z tej kolizji z lekkim przetarciem, a VW z wieloma uszkodzeniami w komorze silnika.

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji:

[jwplayer mediaid=”69623″]

CZYTAJ  Najlepszy oddział dla kobiet

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adam
7 lat temu

Pijak powrócił do pracy???? Jakim cudem??? Skandal!!!!

dzik
8 lat temu

Ostrowska Milicja to jedna wielka rodzina…G

LEPIKO
8 lat temu

A MÓWILI ŻE ZA PIJAŃSTWO WYLECI Z ROBOTY ALE JAK WIDAĆ ZOSTAŁ I MA WSZYSTKO W DUPI..

Sebek
odpowiada  LEPIKO
8 lat temu

Swoich się nie zamyka….

driver
8 lat temu

W OSTROWIE przy ul. Krotoszyńskiej (dom na rogu Krot – Dożynkowa) skasowany Citroen C4 najnowszy model ktoś go „klepie” i pewnie będzie chciał wcisnąć jako bezwypadkowy!!! Tak rozbite auto nie powinno być nigdy naprawione! Naruszona konstrukcja, klatka! UWAGA dla wszystkich z ostrowa i okolic! Białe C4!

:D
odpowiada  driver
8 lat temu

Fakt 😀 nawet w google street view mają na podwórku jakiegoś niebieskiego rozbitka 😀

:D
odpowiada  :D
8 lat temu

Pojechałem specjalnie zobaczyć tą cytrynę … haha już coś klepali w garażu……

driver
odpowiada  :D
8 lat temu

Ten Citroen wygląda jeszcze gorzej! Postaram się ustalić VIN tego Citroena by ostrzec. To auto nie może być dopuszczone do ruchu. Uszkodzenia są nienaprawialne! auto będzie naciągane na ramie, albo wspawywana ćwiartka. Kto wie co zrobić ze sprawą niech napisze w komentarzu, może redakcja lub TVN Turbo zajmie się sprawą. Dookoła pełno takich składaków.

driver
odpowiada  driver
8 lat temu

Dziś już ćwiartka była przygotowywana do wspawania! Co za magik. Chyba nie widział nigdy co się stanie przy kolizji z jego spawami.

edi
8 lat temu

Pan Radosław fajny facet, a w mundurze jeszcze bardziej męski. Wczoraj dzieki tej stłuczce mogłam mu się poprzyglądać..super

gucio
8 lat temu

Kobiety jeżdżą niebezpiecznie.

Krzysztof
odpowiada  gucio
8 lat temu

Zgadzam się. Włączają kierunkowskaz w lewo a skręcają w prawo…

heh
odpowiada  gucio
8 lat temu

szczególnie niebezpiecznie jeżdżą na rowerach. ale dresy bez szkoły nawet pieszo nie potrafią się premieszczać (przechodzą jak krowy po pastwisku; czerwone czy zielone, zebra czy podwójna ciągła, jeden pies)

Pani
8 lat temu

no wreście na foto widac prawdziwego gliniarza – gwiazdy oficerskie, wiek. postawa, prezencja sposób poruszania, pewność w ruchach i działaniach >> widac,że pies ma wiedze i doświadczenie.
Tacy powinni działac na drodze a nie cieniasy blade kurduple.

bliski
8 lat temu

i jak zawsze rudy do interwencji niema innych policjantów

gośćgość
8 lat temu

i ja się pytam co z tym ma wspólnego pan policjant? na pierwszym profilowym zdjęciu. Czy jest sprawcą?! raczej nie….

gosia
8 lat temu

Sam nadajesz się do remontu wiesz? Pisz tak o swoich rzeczach

marydół
odpowiada  gosia
8 lat temu

… o co ci chodzi Gosiu

heh
odpowiada  marydół
8 lat temu

te auta mają po kilkanaście lat…. nie opłaca się ich remontować skoro bezwypadkowa brava jest warta 2tysiące laguna 1 z800zł passat jakieś 6-7tys, stare clio nie wiem jak stoją ale, z tym że e przypadku clio koszta naprawy będą niewielkie. do passata w sumie można by też coś dospawać bo części na szrocie jest multum. rzeczywiście kasacja jest dobrym rozwiązaniem dla poszkodowanych bo wartość naprawy może przezkraczać wartość auta. w sprawczynie cóż- wyklepią sobie. a na temat używania przez kobiety telefonu w czasie jazdy można by dużo pisać ale ja skomentuje to jednym krótkim zdaniem: „za głupotę się płaci” swoją drogą dobrze żę to same stare auta bo mąż chłopak czy ojciec nie będzie musiał zbyt długo długo pracować żeby kupić drugi taki sam. a i może kobieta zamiast kupować dobrego smartfona dołoży się do zakupu samochodu

24
0
Napisz co o tym sądziszx