2-letnie dziecko zatrzasnęło się w aucie

We wtorek przed godziną 11:00 młoda matka pojechała samochodem VW Golf kombi do sklepu ogrodniczego przy ulicy Wańkowicza w Ostrowie Wlkp. W czasie gdy młoda matka z babcią dziecka poszły do sklepu, 2-letnia Zosia została w samochodzie. Po dokonaniu zakupów zorientowały się, że samochód jest zamknięty, kluczyk był w stacyjce, a silnik uruchomiony.

+

Zrozpaczona matka zadzwoniła na policję z prośbą o pomoc. W międzyczasie, nie mogąc patrzeć na uwięzioną córeczkę w rozgrzanym aucie, poprosiła mężczyznę ze sklepu by ten rozbił szybę. Mężczyzna początkowo uderzał młotkiem w środek bocznej szyby. Po około 10 razach widząc, że szyba nie daje za wygraną, poszedł po śrubokręt. I dopiero wtedy uderzając w narożnik szyby zbił ją. Matka dziecka sięgnęła do klamki tylnych drzwi, otwierając je. Dziecko po wyciągnięciu płakało.

Matka zabrała je do środka sklepu. Po akcji dotarła policja. W między czasie pracownik sklepu dzwonił do firmy specjalizującej się w otwieraniu aut, jednak jej pracownik mógł przyjechać dopiero za 2 godziny.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sewis
9 lat temu

Najlepszy jest tekst z tego artykułu, że „po dokonaniu zakupów ZORIENTOWAŁY SIĘ, że kluczyk był w stacyjce, a silnik uruchomiony” :)))))))
Ps: dobrze, że zorientowały się, ze przyjechały wogóle autem

OJCIEC
9 lat temu

PRZECIEŻ TO SKRAJNY DEBILIZM……. I JAK TU NIE WIERZYĆ W TE DOWCIPY O GŁUPOCIE TEŚCIOWEJ I JEJ RÓWNIE POKRĘCONEJ CÓRECZCE …….DLA MNIE TO TYM POWINIEN ZAJĄĆ SIĘ PROKURATOR….

iii
9 lat temu

głupie, tępe baby, zamknąć je w tym nagrzanym aucie

Linda
9 lat temu

Bo to złe kobiety były.

Karol3414
9 lat temu

Pogratulować. Zostawić dwulatka w samochodzie z włączonym silnikiem. Mam nadzieję, że Pani „kierowca” dostanie wysoką karę z KRD oraz te wynikające z KK, za brak należytej opieki nad dzieckiem. Jeszcze jakaś chłosta by się przydała, żeby jej się utrwaliło bardziej niż farba na włosach, bo zapewne o finanse dba facet więc kary finansowe będą dla niego za to że ma głupią żonę.

Kamil
9 lat temu

Faktycznie trudno jest wyjąć dziecko z fotelika i zabrać ze sobą. A żeby zostawiać otwarte auto na chodzie podczas zakupów to już trzeba być totalnym osłem.

33
0
Napisz co o tym sądziszx