Wypadek Kamienna-Sadowa – Peugeot vs. Renault (wideo)

W piątek po godzinie 14:00 na skrzyżowaniu ulic Kamienna/Sadowa w Ostrowie Wlkp. Mężczyzna z Peugeota nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z Renault Clio.

+  [adblockingdetector id=”1″]

Dwie osoby zabrano do szpitala, ale ich stan był dobry.

[jwplayer mediaid=”69219″]

CZYTAJ  Poszukiwany za zabicie 2 osób

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
eg
8 lat temu

standard

heh
8 lat temu

powiem tak: jeżeli ktoś nie zdążył dorosnąć do tego żeby jeździć samochodem to lepszą opcją będzie skorzystanie z usług taksówkarzy(choć niekórzy taksówkarze wiele lepsi nie są)

seba
8 lat temu

Wiara jest po prostu ślepa. Skrzyżowanie jest dobrze oznakowane, widoczność też dobra. Ludzie zapier… a potem jest lament. Nie patrzą na znaki bo część ich nie rozumie – taka jest prawda. 50 % kierowców nie zna znaków. Banda bez doświadczenia za kółkiem. Autobus albo pieszo ( ale tylko po parku lub po lesie) bo nawet na rower się nie nadają.

thx
8 lat temu

jechałem tam wczoraj ok południa przez to skrzyżowanie w kierunku wrocławskiej,z naprzeciwka jechała cysterna do skrzyżowania miałem jakieś 50m a od strony kamiennej koleś matizem bez zatrzymania przeleciał STOP dosłownie kilkadziesiąt centymetrów miną się z cysterną wyglądało to masakrycznie….a tu dwie godziny później…..Koniecznie trzeba myśleć o światłach

heh
odpowiada  thx
8 lat temu

gdyby wpadł pod cysternę to na drogach byłoby bezpieczniej

Kamienna
8 lat temu

Może ta krzyżówka jest dobrze oznakowana, lecz jadąc od Wysocka widzisz tylko około 50 m Sadowej. Jadący szybko samochód od Wrocławskiej widzisz w ostatniej chwili. Wtedy jest już zbyt późno na reakcję.
Mam pytanie : czy dopiero ból i cierpienia wielu zmuszają do jakiejkolwiek refleksji decydentów, czy dopiero wtedy używają tego co noszą pod czapką ???

mcj
odpowiada  Kamienna
8 lat temu

Tam jest ograniczenie do 50km/h, więc o jakim jeżdżeniu szybko mowa? Jak ktoś lubi 'zapier****ć’ w zabudowanym to sam prosi się o kłopoty.

heh
8 lat temu

nie wiem czy to to samo clio o którym myśle ale jeśli tak to ono zap***dala jak pocisk, czasem ciężko gościa dogonić

sly
8 lat temu

Po malu trzeba pomyśleć o światłach bo tam ostatnio dosyć często coś się dzieje

mcj
odpowiada  sly
8 lat temu

To będą się tłuc po 22:00 gdy światła będą mrugać na warunkowym żółtym. Nie obrażając nikogo, ale ta krzyżówka jest tak dobrze oznakowana, że tylko wyjątkowe muły drogowe tam wymuszają i się roztrzaskują. Jak można tam się w ogóle 'zagapić’? Trzy znaki ustąp pierwszeństwa (jeden z tablicą o zmianie organizacji ruchu), dodatkowo znaki poziome na jezdni, progi zwalniające (czerwone) i w końcu linie poziome wyznaczające drogę z pierwszeństwem to jak widać za mało dla niektórych, bo jak się jeździć nie umie to żadne ronda i sygnalizacje nie pomogą…

mateo
8 lat temu

Tak to jest jak sie jezdzi na pamięć ..

heh
odpowiada  mateo
8 lat temu

tak to jest jak samochodem kieruje ktoś kto nie powinien nim kierować bo najzwyczajniej w świecie się do tego nie daje

13
0
Napisz co o tym sądziszx