Dwa wypadki na Staroprzygodzkiej

Ulica Staroprzygodzka przejęła rok temu spory ruch samochodów. Kierowcy muszą omijać wiadukt przy Parkowej i przy Brzozowej, po tym jak władze miasta zdecydowały się remontować dwa wiadukty w roku wyborczym, utrudniając tym samym życie wielu mieszkańcom. Wzmożony ruch to również zwiększone prawdopodobieństwo zaistnienia wypadku drogowego. W ostatnich dniach doszło do dwóch dość groźnych wypadków.

+

18-letni ostrowianin kierując Oplem Astrą przewoził dwóch pasażerów. Jadąc ulicą Sosnową nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z nadjeżdżającym od strony Jankowa Przygodzkiego Volkswagenem Golfem. Pogotowie ratunkowe opatrzyło wszystkich uczestników wypadku.
Kierujący byli trzeźwi.
[jwplayer mediaid=”68452″]

 W niedzielę około godziny 17:00 doszło do zderzenia dwóch Opli na skrzyżowaniu ulic Staroprzygodzka/Słoweńska w Ostrowie Wlkp. Winnym okazał się kierowca Opla Vectry sprowadzonego tydzień wcześniej zza granicy. Uderzył w Opla Astrę sprowadzoną przed dwoma tygodniami. Obydwa samochody zostały całkowicie rozbite. W Vectrze wystrzeliły obydwie przednie poduszki powietrzne, choć podróżowała tylko jedna osoba. Dodatkowo całkowitemu rozerwaniu uległ wahacz. Astra skończyła z rozbitym przodem. Kierowcami zajęło się pogotowie ratunkowe.

 

CZYTAJ  Poszukiwany za zabicie 2 osób

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
driver
8 lat temu

Witam. Kierujący byli trzeźwi, a czy tym razem Radosław G. był trzeźwy?

Domi
8 lat temu

patrzcie nie zwróciłam nawet uwagi… po prostu kpina ….

Jaro
8 lat temu

czy tym razem byl trzezwy?chocby i nie to i tak wyjdzie ze byl…jaja na maksa

remigiusz
8 lat temu

i przy alkomacie wciaz wierny na posterunku Radosław G.

4
0
Napisz co o tym sądziszx