21-letni ostrowianin utonął w Antoninie

Do tragedii doszło w sobotę na terenie ośrodka Lido w Antoninie. O godzinie 3:32 pogotowie otrzymało informację o utonięciu młodego mężczyzny. Ciało 21-letniego ostrowianina wyciągnięto ze stawu „Szperek”. Pomimo ponad godzinnej reanimacji zmarł.

+

Młody ostrowianin wraz z grupą znajomych spędzał wakacyjny czas nad stawem w Antoninie. W środku nocy wpadł na nie do końca rozważny pomysł – skakania do wody w blasku księżyca. Towarzyszyli mu znajomi. Po jednym ze skoków zauważyli, że ich kolega nie wypływa. Myśleli początkowo, że robi sobie żartu. Postanowili również wskoczyć do wody i spróbować odnaleźć go. Po kilku minutach odnaleźli jego ciało.

Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przetransportowała młodego mężczyznę do szpitala, gdzie pomimo ponadgodzinnej reanimacji zmarł. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że młodzi ludzie spożywali wcześniej alkohol. Przyczynę utonięcia wyjaśni sekcja zwłok.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego
Subskrybuj
Powiadom o

75 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Taka prawda
9 lat temu

szczeniaki kolejny raz zerwane z łańcucha dorwały się do wódki i takie są tego skutki !!!! Goszczę tam często i oczom nie wierzę jakie to półgłówki z tej naszej młodzieży aż przykro patrzeć

Koleżanka
odpowiada  Taka prawda
9 lat temu

Myślę, że bliższe prawdy jest to, że nie wiesz dobrze o czym mówisz, że chodzisz na łatwiznę w poznawaniu świata i przynajmniej niektóre sprawy oceniasz powierzchownie. Zbyt powierzchownie. Aż przykro patrzeć.

nada
9 lat temu

Szkoda chlopaka ale jesli byl taki odpowiedzialny to skad taki pomysl jesli byl pod wplywem alkoholu na takie skoki do wody,? Jesli lubil alkohol to mnie tonie dziwi jego matka od dawna jest na ciagu i siasiedzi dobrze o tymwiedza .

...
odpowiada  nada
9 lat temu

Wiesz co, albo komentuj z kultura albo nie rob tego wcale.

Tomasz.
9 lat temu

Maciej był bardzo fajnym człowiekiem,gdy go poznałem zawsze miał uśmiech na twarzy, bardzo wesoły chłopak. Gdybym napisał że był inny skłamałbym.Zawsze do rozmowy dawał bodźca uśmiechu,słownictwo na bardzo dobrym poziomie. Cieszysz się z sukcesem jaki osiągnął(Jego klasa bieżąca z kantaka wie o co chodzi) Maciej nie tylko był fajny pod względem koleżeńskim czy znajomym, sam niósł pomoc nauczycielowi z kantaka gdy potrzebował. 21 lat miał jeszcze całe życie przed sobą. Jest przykro i smutno wiedząc że już się go nie zobaczy,nie porozmawia nie powspomina czasów które były które będą i te które nastąpią.Mam nadzieje że Maciej spełniłeś wszystko co chciałeś osiągnąć w życiu jeśli nie .. To na pewno gdzieś z góry na wszystkich patrzysz i wiesz że pozostawiłeś po sobie pustkę z drugiej strony będąc mam nadzieje że nic ci nie zabraknie. ta piosenka jest odpowiedzią na to wszystko co się wydarzyło ” http://www.youtube.com/watch?v=no7xPE3OwkQ
Mów o drodze we mgle.Kiedy wciągał mnie piach.Gdy nie miałem już sił.By się odbić od dna.Mów o chwili sprzed lat.Gdy podałaś mi rękę.I podniosłem swój cień.By przy twoim mógł stać.Wszystko ma swój czas.I przychodzi kres na kres.Gdybym kiedyś odszedł stąd.Nie obrażaj się na śmierć.
Będzie cie brakować !!!
[*]

Mariuszat24
9 lat temu

Na takich forach i na taki temat pisza tylko ludzie ktorzy nie maja w sobie za grosz poszanowania drugiego czlowieka…. Wiesniaki.

daniel
odpowiada  Mariuszat24
9 lat temu

właśnie do nich dołączyłes..;-)

1 4 5 6
75
0
Napisz co o tym sądziszx