OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kradli w galerii

Kradli w galerii

Odzież, obuwie i biżuteria padły łupem pary złodziei, którzy na terenie galerii w Ostrowie Wielkopolskim okradli kilka sklepów. Wartość skradzionych  przez nich rzeczy wyniosła ponad 1 200 złotych. Sprawców ustaliła i zatrzymała dzielnicowa z rewiru miejskiego ostrowskiej Komendy.
+

W miniony wtorek, dzielnicowa z rewiru miejskiego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim podczas pełnionego dyżuru, otrzymała zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów miejscowej galerii. Policjantka, przyjmując zawiadomienie, ustaliła rysopis prawdopodobnych sprawców kradzieży. Przypuszczając, że złodzieje mogą jeszcze poruszać się po innych sklepach, udała się w ich poszukiwanie.

Intuicja jej nie zawiodła. Już po kilku minutach dzielnicowa zauważyła mężczyznę z kobietą, którzy odpowiadali rysopisowi sprawców kradzieży. Para została natychmiast zatrzymana, a w trakcie kontroli znaleziono przy nich różnego rodzaju skradzione rzeczy. Okazało się, że złodzieje okradli siedem sklepów. Ich łupem padły ubrania, buty, zegarki i drobna biżuteria. Ogólna wartość skradzionych rzeczy została oszacowana na ponad 1 200 złotych.

Zatrzymana para to 27-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna, którzy na „gościnne występy” przyjechali z Kalisza. Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. W lutym tego roku został zatrzymany przez ostrowskich policjantów w związku z oszustwami. 36-latek podawał się wówczas za pracownika firmy kurierskiej, wyłudzając od pokrzywdzonych pieniądze.

Skradzione mienie zostało w całości odzyskane, a złodziejski duet usłyszał zarzut kradzieży. Za dokonanie tego przestępstwa może im grozić do 5 lat więzienia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
14 komentarzy
nowy
12 lat temu

Gadu gadu a jeden znanej ostrowsk. policji wciąż kradnie spraw juz ma pare naście lub nawet więcej…ale co ochrona lapie policja przyjeżdza i z a chwile tak go wypuszczą po co wiecej komentarzy no nie takie prawo. albo bez prawie parodia 🙂 ręce opadaja.Pozdrawiam ochroniarzy którzy pracuja za takie kokosy jak niektórzy mówia 🙂

xxx
12 lat temu

Ja również pracuję w galerii i jako pracownik muszę płacić za skradziony towar

ccc
12 lat temu

żona pracowała w ccc ktos ukradł buty a zona z koleżanką musialy za nie oddac a te ich zabezpieczenia to jeden wielki kit nic tam nie działa!!!!!!

14
0
Napisz co o tym sądziszx
×