Wpadł na gorącym uczynku

Udostępnij
Tweet
15 czerwca ostrowscy policjanci zatrzymali sprawcę, który z zaparkowanego samochodu urwał antenę od CB radia. Właściciel osobowego audi oszacował straty na kwotę 100 złotych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu, gdzie musiał najpierw wytrzeźwieć.
+

Mężczyznę, który stał przy zaparkowanym na parkingu samochodzie zauważył patrol policji. Ich uwagę zwróciło jego zachowanie. Mężczyzna wyraźnie szarpał za antenę CB radia, urywając ją. Policjanci natychmiast podjęli interwencję, wówczas na ich widok mężczyzna próbował uciec. Po chwili został jednak zatrzymany.

Policjanci ustalili, że osobowe audi z którego została urwana antena nie jest własnością zatrzymanego. 41- letni mężczyzna był pod wyraźnym wpływem alkoholu i nie miał zamiaru stosować się do poleceń policjantów. Ostatecznie trafił do policyjnego aresztu, gdzie musiał najpierw wytrzeźwieć. Badanie wykazało, że zatrzymany mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

41- latek usłyszał dzisiaj zarzut uszkodzenia mienia wartości 100 złotych, za co może mu grozić do 30 dni aresztu.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Świadkowie Jehowy będą 3 dni robić TO w hali Arena
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bladi
9 lat temu

41 letni mezczyzna zrobil to a zdjecie jest nie jego wstawione jak idzie w kajdankach. Wiec albo wiek sie nie zgadza a zdjecie to juz napewno.

aaaa
10 lat temu

włascicel napeno tez ja gdzies jumnol

edek z Matejki
10 lat temu

Proponuję jak w Skandynawii : – 2 lata bezwglednego wiezienia , lub jak w Indiach – uciąć rękę wrzodom społeczeństwa

3
0
Napisz co o tym sądziszx