OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Śmierć 29-latki. Czy popełniła samobójstwo?

Śmierć 29-latki. Czy popełniła samobójstwo?

Ciało 29-letniej ostrowianki znaleziono w jednym z mieszkań na terenie Ostrowa Wlkp. Wstępnie mówi się o możliwości popełnienia samobójstwa. Jednak dla wyjaśnienia ostatecznej przyczyny zgonu, zlecono wykonanie sekcji zwłok. Młoda kobieta osierociła 4-letnie dziecko.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Obaj mieli zielone światło? Zabrakło tego
31 komentarzy
ssss
12 lat temu

co się stało??

abcd
12 lat temu

Jejku :(((( taka młoda i jeszcze dziecko zostawiła…:((((( co się stało??????! straszne 🙁

ASIA
12 lat temu

Jakie to ma znaczenie o jaką Magdę chodzi…nie żyje młoda kobieta a wy tu znów będziecie się pastwili głupimi komentarzami…Spoczywaj w POKOJU [*]

Xxx
12 lat temu

[*] spoczywają w spokoju… na zawsze w naszych sercach…

MAGDA
12 lat temu

A JESZCZE KILKA DNI TEMU ROZMAWIALAM Z NIĄ W SKLEPIE…..:(

ona
12 lat temu

[*] spoczywaj w pokoju 🙁

xxxxx
12 lat temu

O jaka Magdę chodzi? Mieszkala na AK?

Przemo
12 lat temu

Podobno znaleziono ciało w toalecie. A druga plotka miała mówić, ze ktoś udusił Magdę.

...
odpowiada  Przemo
12 lat temu

Nikt jej nie udusił.

ja
12 lat temu

( * )

Asia
12 lat temu

Madzia ;-(((( co Cię pchnęło, aby zrobić coś takiego!???! Spoczywaj w pokoju (*)

31
0
Napisz co o tym sądziszx
×