Mieszkanie z defektem – stanowisko mieszkanki

Udostępnij
Tweet

Do naszej redakcji przesłała swoje stanowisko kobieta będąca w sporze z deweloperem. Z uwagi na to, że nie udało nam się wcześniej z Panią Igą skontaktować, przesłała do nas następujące oświadczenie:

1. Nie jest prawdą, że ze strony dewelopera był problem z dostaniem się do środka mojego mieszkania. To pracownicy dewelopera stosowali uniki. Po jednej z rozmów pracownicy dewelopera zaproponowali środek grzybobójczy jako sposób na rozwiązanie problemu.

2. Nie jest prawdą, że nie otwierałam okien.

3. Nie jest prawdą, że domagałam się od dewelopera kwoty 300.000,00 zł. Jedyne czego się domagam od dewelopera to zwrot uiszczonej przeze mnie ceny (129.000,00 zł) oraz odszkodowania, które w zakresie zniszczonych rzeczy zostało wstępnie wycenione na kwotę 61.000,00 zł.

4. Nie jest prawdą, że chcę się dorobić na defekcie mieszkania. Moim jedynym celem jest odzyskanie utraconych pieniędzy.

Powyższe oświadczenie dotyczy artykułu:

https://www.ostrow24.tv/news/67244-mieszkanie-z-defektem.html

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Wiadomo co wyrzucił przez okno podczas pościgu
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
rr
10 lat temu

ja mieszkam i problemow zadnych nie mam , problemy z tego co wiem sa tylko w bloku tym obok lidla z mieszkaniami na samym dole (przyziemie)

Kamila
10 lat temu

Jak to po ostatnich ulewach? Czy ta woda podciąga od gruntu, czy też są jakieś nieszczelności np. w stolarce okiennej, na dachu, itp.? A może jakaś awaria sieci wodociągowej nastąpiła? Mnie najbardziej interesuje, czy inni mieszkańcy właśnie tego osiedla (byłe koszary) mają problem przede wszystkim z grzybem i wilgocią, jakie opisane są w powyższym artykule i tym wcześniejszym. Pytam tylko z jednego względu. Też chciałabym tam kupić mieszkanie. Pozdrawiam serdecznie

Marek
10 lat temu

tylko to jedno.

Jan
10 lat temu

Jestem ciekaw ile jest jeszcze takich mieszkań na Skwerze Kościuszki z podobnym problemem wilgoci i grzyba. A miałem tam kupić mieszkanie….

4
0
Napisz co o tym sądziszx