Nalot na dom przy 3 Maja w Ostrowie Wlkp. – aktualizacja

Udostępnij
Tweet

Policjanci w kominiarkach wyposażeni w karabiny, taran, psy policyjne weszli w czwartkowy wieczór na teren jednej z posesji przy ulicy 3 Maja w Ostrowie Wlkp. Biały budynek, nie wyróżniający się szczególnie od pobliskich zabudowań stał się miejscem nalotu wydziały antyterrorystycznego policji. Funkcjonariusze po wejściu na teren posesji zatrzymali co najmniej jednego młodego mężczyznę, ubranego w ciemną bluzę. Technik kryminalistyki wyszedł z posesji z szarą walizką, w której znajdowały się czerwone przedmioty.

+

Policjanci najdłużej zabezpieczali ślady w piwnicy budynku.

Na koniec akcji z domu wyjechał srebrny Mercedes, a wcześniej pod dom podjechał niebieski luksusowy Mercedes na charakterystycznych tablicach rejestracyjnych. Z samochodu wysiadła kobieta i weszła do domu. Po zakończeniu akcji policji, wszyscy opuścili teren domu. Radiowozy z ostrowskiej komendy cały czas patrolowały okolice miejsca akcji. Już wczoraj funkcjonariusze byli widywani w kominiarkach w południowych rejonach Ostrowa Wlkp.

Na ten moment nie udało nam się skontaktować z rzecznikiem policji, który według zapewnień komendanta policji, powinien być dostępny pod telefonem całą dobę. Bliższe informacje postaramy się Państwu podać w piątek rano.

AKTUALIZACJA: 30 maja 2014 r.

Policjanci zatrzymali mężczyznę na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez Niemcy. Zgromadzony materiał dowodowy pozwalał zatrzymać mężczyznę podejrzanego m.in. o kradzieże samochodów na terenie Niemiec.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kupa
10 lat temu

a gówno was obchodzi czyj to dom i w ogole ? zajmijcie się swoim życiem i to nie jest burdel, co wy tak na dzi*wki chcecie isc ze ciagle tylko , ze to burdel ?

heh
odpowiada  kupa
10 lat temu

rzeczywiście nie ma się co interesować, tylko zanieść kupę do szamba i spłukać. nie dyskutować i nie opłakiwać bo nie ma czego. gratulacje dla policjantów, wreszcie zajęli się czymś pożytecznym

Lokatera80
odpowiada  kupa
10 lat temu

A obchodzi heheh 😀

Loca2
10 lat temu

Chyba z twoja haha

technik hydrauliczny
10 lat temu

Do technika kryminakistyki, ta walizka z czerwonymi przedmiotami to silowniki hydrauliczne a oni sensacje z tego zrobili tak jakby w domu silownikow hydraulicznych nie mozna bylo miec.

Taka prawda
10 lat temu

Pracy w kraju nie ma a jak ktoś pracuje ba daje pracę i to jeszcze taką która potrafi w tych ciężkich czasach zrelaksować obie strony to się im przeszkadza chyba każdy zauważy że to chyba nie w porządku tym bardziej że ten dom daje pracę i przyjemność już od ponad 30 lat a może i więcej natomiast to że poprzez zakompleksienie urzędasów n ten najstarszy zawód świata nie jest dopisany jako działalność to nie jest wina burdel mamy ….

looooool
odpowiada  Taka prawda
10 lat temu

ale to nie jest burdel

heh
odpowiada  Taka prawda
10 lat temu

po co płacić jak można iść na imprezę i mieć za darmo

heh
10 lat temu

to się nazywa zrobić komuś wjazd na chate!

Teresa
10 lat temu

To jest ten dom, w którym był burdel czy sąsiadujący z nim?

10
0
Napisz co o tym sądziszx