Znaleziono zwłoki kobiety w Parku Miejskim (aktualizacja 14:55)

W niedzielny poranek jeden z mieszkańców Ostrowa Wlkp. zauważył pływające zwłoki w stawie w Parku Miejskim. Okazało się, że jest to ciało około 53-letniej kobiety. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok, która ma pomóc odpowiedzieć na pytania: co się stało kobiecie? Czy jej zgon był naturalny, a może ktoś ją zamordował? I w jaki sposób jej ciało znalazło się w wodzie? Chwilowo brak bliższych informacji w tej sprawie…

+

Przypomnijmy, że wczoraj do prawie 1 w nocy ostrowianie bawili się na Majostaszkach.

Ciało kobiety zauważył mężczyzna, który na co dzień łowi ryby w tym stawie. Powiadomienie o znalezieniu ciała wpłynęło o godzinie 8:23.

Zwłoki leżały twarzą skierowaną do dna. Skóra była już zmacerowana. Tożsamość kobiety jest ustalana.

Aktualizacja 14:55

Kobieta, której ciało wyłowiono ze stawu była mieszkanką Ostrowa Wlkp. Z naszych ustaleń wynika, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu jest następstwo choroby, na którą cierpiała kobieta,

CZYTAJ  Szybki sposób na kasę. Policja szuka sprawcy

28 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agata.
8 lat temu

Jeśli utopiła się ona w okolicach od 2 w nocy do około 6, nie będą odpowiadać za to organizatorzy. Jest to impreza masowa trwająca bodajże od 8 rano do 1 w nocy. W godzinach nocnych park jest tylko miejscem publicznym i każdy ma prawo tam przebywać, wiec nikt nie poniesie za to odpowiedzialności. Cały dzień, całą noc chodzą pijani ludzie i nikt na to nie zwraca uwagi. Jeśli utopiła by się ona w inny dzień, nikt nie zrobiłby z tego takiego szału. Wszyscy piszą, że była pijana- mogła stracić równowagę, i po prostu tam wpaść. To musiało stać się w nocy, inaczej ktoś by to przecież zauważył. Zauważyłam też komentarze, że śp. p. Ch wpadła tam podczas imprezy ok.17, tylko leżała pod wodą… Proszę was, mam 1m71 i woda w najgłębszym miejscu jest mi do kolan. Jeśli stało by się to wtedy, ktoś by na pewno to zauważył. Zastanówcie się co piszecie…

Arczi2
8 lat temu

Dlaczego tytuł nie brzmi „Po Majostaszkach organizowanych przez prezydenta Urbaniaka znaleziono…” ?

Arczi
8 lat temu

Czy w tym kontekście prezydent p. Urbaniak, również będzie opowiadał o sukcesie majostaszków ?

xyz
8 lat temu

Co to za Pani Ch.? Czy to nie czasem ta co stala często na Kościuszki naprzeciw WBK i zaczepiała kierowców?

gosc
8 lat temu

Pamiętajmy, że współwinne są osoby które bez wątpienia zauważyły, że kobieta jest pod wpływem alkoholu i że kręci się niedaleko stawu. Należało podejść do kobiety i ją zaprowadzić gdzieś, gdzie będzie bezpiecznie.

do gosc
odpowiada  gosc
8 lat temu

a kto tam nie był pod wpływem…

Morela
odpowiada  gosc
8 lat temu

Polak mądry po szkodzie.. nikt na pijanego człowieka nie zwraca uwagi, dopiero jak cos sie stanie to szuka sie winowajcow..

Karol3414
odpowiada  gosc
8 lat temu

Hahaha, wbrew jej woli? To już pod porwanie podchodzi lub ubezwłasnowolnienie bezprawne. Idąc Waszym tokiem myślenia wprowadzą zakaz przechodzenia w okolicy stawów i fontann, osobom pod wpływem alkoholu, a policja będzie łapać delikwentów jak za jazdę po pijanemu.
Ogarnijcie się.

sąsiad
8 lat temu

Pani Ch. znana mieszkanka „Czeczeni”. Alkohol zniszczył jej życie. Często pogotowie przyjeżdżało do niej gdy miała ataki padaczki… Święć Panie nad Jej duszą.

ewa
odpowiada  sąsiad
8 lat temu

może wwiesz jak miala imie może Maria?

gosc
8 lat temu

Ochrona czy organizatorzy nie będa pilnować każdej osoby, która jest pod wpływem alkoholu, zeby nie dochodzilo do takich sytuacji to moze robic imprezy w miejscu zamknietym bez alkoholu

Zbulwersowana
8 lat temu

To ciekawe gdzie była ta ochrona i policja jak na mojego kolegę na amfiteatrze rzuciło się i przekopało z 15 osób. Nigdy ich niema kiedy są potrzebni !

Marcin.ostrow24.tv
odpowiada  Zbulwersowana
8 lat temu

Policja nie jest ochroną indywidualną, aby za każdym chodzili i patrzeli jak kto się porusza.W takiej sytuacji trzeba było wołać o pomoc, bądź sięgnąć ręką do kieszeni po telefon komórkowy i wybrać odpowiedni numer.

Ania Zaloga
odpowiada  Marcin.ostrow24.tv
8 lat temu

Sory Marcine,ale to co piszesz jest czysta herezja,tylko dlatego, że nasza Ostrowska policja zawsze jest „zapracowana” i pojawia sie po 45 min lub dłużej, lub wcale. Łatwo napisac wybrac odpowiedni nr., ale wiekszość z nas zna policyjne realia,

Adson
odpowiada  Marcin.ostrow24.tv
8 lat temu

Oczywiście!w przerwie po między kopniakami chłopak miał mnóstwo czasu żeby zadzwonić po policje. Przecież tak leżał i nic nie robił…

heh
odpowiada  Zbulwersowana
8 lat temu

nie chce mi się wierzyć że zrobili to bez powodu, musiał mocno cwaniakować

DeltaOne
8 lat temu

Przy każdej imprezie gdzie jest połączony alkohol i w zasięgu „ręki” znajduję się zbiornik wodny powinny być odpowiednie zabezpieczenia… Choć na siłę utopić idzie się w kałuży (były i takie przypadki…)

Bolesław 3
odpowiada  DeltaOne
8 lat temu

Tak, zabezpieczenia proponuję tez zrobić na drzewach, latarniach i najlepiej chodnikach. proponuję wszędzie rozmiwścić poduszki łagodzące upadek lub obicie się. LUDZIE jak ktoś ma po pijaku umrzeć to nawet się własną śliną udławi!

DeltaOne
odpowiada  Bolesław 3
8 lat temu

Czytaj ze zrozumieniem – „odpowiednie” 😉 poza tym potwierdziłeś tylko moje słowa, swoim przykładem o ślinie 😉

Agata.
odpowiada  DeltaOne
8 lat temu

Majostaszki są już organizowanie parenaście lat, i nigdy się to nie stało, kto by pomyślał, że akurat teraz się to stanie?

gosc
8 lat temu

o 3 rano jakaś kobieta chodzila wzdłuż płotu na ogródkach jordanowskich jakaś dziwna była…

Marcin.ostrow24.tv
odpowiada  gosc
8 lat temu

W takiej sytuacji wypadałoby podejść i zapytać się czy wszystko jest w porządku.Ewentualnie zadzwonić na 997- i poinformować dyżurnego że jest taka sytuacja i prosiłbym/prosiłabym o przysłanie radiowozu wskazane miejsce.

Karol3414
odpowiada  Marcin.ostrow24.tv
8 lat temu

Bez przesady, zdajecie sobie sprawę ile dziwnych osób codziennie widzę? Ostatnio pewna dziwna osoba wystąpiła na Eurowizji i co? Też mam zawracać policji cztery litery? 😉

28
0
Napisz co o tym sądziszx