Awantura w hotelu

Nadmierna ilość wypitego alkoholu i różnica zdań, były powodem interwencji policji w jednym z ostrowskich hoteli. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut zniszczenia mienia. Awanturnicy będą musieli pokryć koszty wyrządzonych szkód. Za zniszczenie mienia może im też grozić kara 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę, do awanturującej się agresywnej grupy nietrzeźwych mężczyzn, wezwane zostały dwa patrole policji. Interwencja miała miejsce w jednym z ostrowskich hoteli. Policjanci szybko uspokoili krewkich i wyraźnie nie pałających do siebie sympatią sześciu mężczyzn, którzy udali się do swoich pokoi.

Niestety, policjanci nie zdążyli jeszcze opuścić budynku, kiedy awantura wywiązała się na nowo. Tym razem policjanci byli zmuszeni obezwładnić agresorów i zatrzymać w policyjnym areszcie. Okazało się też, że mężczyźni zdewastowali jeden z zajmowanych pokoi, niszcząc w nim łóżko. Właściciel oszacował straty na około 500 złotych.

Zatrzymana czwórka awanturników to mężczyźni w wieku od 22 do 30 lat. Są mieszkańcami Polkowic oraz powiatu ostrowskiego. Po wytrzeźwieniu wszyscy usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 5 lat więzienia. Będą też musieli pokryć koszty naprawy wyrządzonych szkód.

CZYTAJ  Szybki sposób na kasę. Policja szuka sprawcy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx