Bo to zła lodówka była

Udostępnij
Tweet

lodówkaNa co dzień przechowuje nasze pokarmy i zapala światełko gdy potrzebujemy coś z niej sięgnąć. Mowa o lodówce, która spowodowała pożar w jednym z domów przy ulicy Chłapowskiego w Ostrowie Wlkp.

W niedzielę kilka minut po godzinie 19-ej mieszkaniec domu zauważył, że pali się lodówka. Poinformował pozostałych domowników o niebezpieczeństwie dzięki czemu wszyscy się ewakuowali. Strażacy odłączyli dopływ prądu do budynku oraz ugasili z węża strażackiego powstały pożar.

Ze względu na duże zadymienie strażacy musieli pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych. Dalsze działania strażaków polegały na oddymieniu pomieszczeń i wyniesieniu spalonej lodówki na zewnątrz budynku.

W akcji trwającej ponad godziną brały udział 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego. W wyniku zdarzenia spaleniu uległa lodówka, natomiast odymieniu uległy ściany klatki schodowej.

Wstępnie straty materialne zostały oszacowane na 4 tysiące złotych. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Policja.

 

 

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx