50-latek znęcał się

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad byłą żoną. Mężczyzna był już wcześniej karany za to przestępstwo, odbywając karę więzienia. Nie wykluczone, że ponownie trafi za więzienne mury. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Krewki mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w miniony poniedziałek. Jego była żona powiadomiła policję, że 50-latek stosuje wobec niej przemoc fizyczną, poniża i wszczyna awantury będąc zazwyczaj w stanie nietrzeźwości. Po kolejnej interwencji trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad byłą żoną. W lipcu ubiegłego roku opuścił więzienie, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności właśnie za to przestępstwo. Najwyraźniej roczna resocjalizacja nie przyniosła efektu. Mężczyzna zaczął nachodzić byłą żonę w miejscu jej zamieszkania, wszczynał awantury, w trakcie których dochodziło do rękoczynów. Nie stronił też od alkoholu.

50-latek ponownie usłyszał zarzut znęcanie się, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Mężczyzna ma także zakaz przebywania w miejscu zamieszkania byłej żony. Niestety zastosowane środki nie odstraszyły go. Kolejna interwencja zakończyła się jego zatrzymaniem w policyjnym areszcie.

Tym razem śledczy wystąpili do prokuratora o skierowanie wniosku do sądu o zastosowanie wobec 50-latka tymczasowego aresztu. Przestępstwo znęcania zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

policja

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tak prezentuje się psychiatria po remoncie - ZDJĘCIA
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx