OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Funkcjonariusze wpadli

Funkcjonariusze z Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej wpadli do Ostrowa by… wykąpać się w lodowatej wodzie. Była to już druga kąpiel. Pierwsza odbyła się w podkaliskim zalewie Szałe.

W środowe popołudnie na Piaski-Szczygliczkę przybyła kilkunastoosobowa drużyna śmiałków, który przełamując lód wykąpali się w lodowatej wodzie, dając dowód swojej odwagi i wytrzymałości. 

Większość z nich po raz pierwszy wzięła udział w tak ekstremalnej kąpieli. Impreza odbyła się na kąpielisku Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wlkp., w dniu 25 stycznia. Pomysłodawcą wspólnej kąpieli w lodowatej wodzie był ppor. Dawid Rubiński, inspektor zakładu prawno-kryminologicznego, który od 6 lat uczestniczy w zimowych kąpielach. 

Morsowanie więzienników staje się w Ośrodku tradycją, pierwsze odbyło się nad Zalewem Szałe w Kaliszu, a kolejne planowane jest w jeziorze Gołuchowskim. Jest to świetna okazja do integracji słuchaczy i kadry Ośrodka, która dzieli się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Ale morsowanie, to przede wszystkim  hart ducha i ciała. W hartowaniu,  funkcjonariuszy, wspierali członkowie ostrowskiego Klubu Morsów.

Jak zapowiadają, następna kąpiel odbędzie się w Gołuchowie.

Profesjonalne zdjęcia wykonał: Przemysław Sójka www.foto-przemo.pl

Więcej zdjęć ze środowej kąpieli – kliknij tutaj

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x