Zdarzenia drogowe w tym śmiertelne (foto)

Początek tygodnia rozpoczął się od niewinnej stłuczki na ulicy Grabowskiej w Ostrowie Wlkp. Opel Vectra nie dostrzegł w porę hamującego przed nim Opla Omegi i uderzył w jego tył. Przed Omegą inny pojazd miał skręcać na posesję. (zdjęcia 1-5)

We Wtorek sfotografowaliśmy skutki dwóch zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce na skrzyżowanie ulic Al. Słowackiego z Limanowskiego. Kierująca Peugeotem jadąc od strony Kalisza pomimo zielonego światła na sygnalizatorze postanowiła ustąpić pierwszeństwa karetce jadącej na sygnale. Kaliszanin jadący za osobówką swoim busem Mercedesem Sprinterem zapatrzył się na sygnalizator i nie zauważył hamującego Peugeota. W ostatniej chwili próbował uratować kolizyjną sytuację odbijając w lewo. W ten sposób uszkodził tylko lewy tył w osobówce, a w drugim aucie urwał lusterko. Za spodowanie kolizji otrzymał mandat w wysokości 300 zł. Kierowca był trzeźwy. Kobietę z Peugeota z uwagi na ból szyi zabrano do szpitala celem przeprowadzenia badań. (zdjęcia 6-9)

W tym samym czasie doszło do potrącenia w podostrowskiej wsi Lewkowiec. Według wstępnych ustaleń policji 84-letnia kobieta wyjechała rowerem z ulicy podporządkowanej wprost pod jadące główną ulicą Suzuki Grand Vitara. 38-letni mężczyzna wyszedł z wypadku bez szwanku. Kobietę zabrano do szpitala gdzie pierwotnie stwierdzono u niej złamanie podudzia. Z czasem wyszło, że kobieta doznała wewnętrznych obrażeń i o 12:40 stwierdzono jej zgon. Kierowca Suzuki był trzeźwy. (zdjęcia 10-14)

CZYTAJ  Ostrowianin wywieziony przez policję po gali FEN 44. Brat protestował

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx