OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
15-latek cudem uszedł z życiem

15-latek cudem uszedł z życiem

O cudzie może mówić 15-latek, który w poniedziałkowy wieczór został potrącony przez samochód osobowy. Z relacji kierowcy osobówki wynika, że młody mężczyzna jechał rowerem po chodniku. Nagle wjechał rowerem na przejście dla pieszych na ulicy Poznańskiej. Kierowca osobówki nie miał żadnych szans na wyhamowanie. 15-latek z impetem wleciał w przednią szybę Lancii Lybra, prawie wpadając do środka kabiny pasażerskiej. Wokół leżały dwa buty, które najczęściej spadają z nóg poważnie poszkodowanym. Młody mężczyzna po trafieniu do karetki był przytomny. Medycy zdiagnozowali u niego podejrzenie wstrząśnienia mózgu oraz urazy kończyn, okolicy lędźwiowej oraz głowy. 48-letni kierowca Lancii, mieszkaniec Wągrowca był trzeźwy. 15-latek też. 


Policja wprowadziła ruch wahadłowy do czasu wykonania oględzin miejsca wypadku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×