Ostrowskie morsy po raz kolejny uczciły Narodowy Dzień Niepodległości kąpiąc się na Piaskach-Szczygliczce. Kąpiel tym bardziej wyjątkowa, że zarówno foczki jak i morsy posiadały narodowe symbole…







Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv





