OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kąpiel morsów – 8 grudnia 2013

Kąpiel morsów – 8 grudnia 2013

Pierwszy lód w tym roku skół taflę zbiornika Piaski-Szczygliczka. Kąpiel w takich warunkach dostarcza niesamowitych wrażeń. 19 morsów i jedna foczka zanurzyły się po szyję w lodowatej wodzie. Tego nie da się z niczym porównać. Dzięki tej naturalnej szczepionce, członkowie Ostrowskiego Klubu Morsów mają podniesioną odporność. Każdy chętny chcący sprawdzić się, rozpocząć przygodę z morsowaniem może przyjść w każdą niedzielę przed godziną 12:00 koło mostku rozdzielającego duży zbiornik od małego…


Poza morsami, w małym zbiorniku są też inne futrzaki – bobry. Bliżej stanicy harcerskiej powaliły szereg drzew. (dwa ostatnie zdjęcia)

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zapaliła się ciężarówka z busami na pace (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×