Sylwester na Rynku 2013/14

Po raz pierwszy od lat organizacją Sylwestra na Rynku zajęli się mieszkańcy. Dotychczasowy organizator (miasto) planowało jedynie pokaz sztucznych ogni. Wiedząc, że ostrowianie oczekują jednak wspólnego powitania Nowego Roku, postanowiliśmy, jako mieszkańcy, wziąć ten ciężar na własne barki. Czasu było niewiele, żeby nie powiedzieć skrajnie mało. Dzięki zaangażowaniu firm (Disco Service), ludzi dobrej woli oraz instytucji (Miejski Zakład Zieleni, Urząd Miejski w Ostrowie Wlkp.) udało się zorganizować bezkosztowo „Sylwestra na Rynku”. Dodatkowo Tomasz Gostomczyk ufundował lampiony oraz zimne ognie, które rozdano uczestnikom imprezy.

Na scenie poza muzyką, odbywały się konkursy wiedzy o naszym mieście oraz konkursy zadaniowe. Trzeba było poprzez taniec wzbudzić największy entuzjazm wśród publiczności. W kolejnym konkursie zadaniowym należało nauczyć się kręcić talerzem na patyku. Nagrody ufundował referat promocji Urzędu Miejskiego.

Tego wieczoru główną rolę grał klaun Dyzio, który przygotował szereg atrakcji w tym m.in. puszczanie wielkich baniek.

W czasie Sylwestra okazało się, ze kilka osób obchodziło urodziny. Mieszkańcy mogli ze sceny składać życzenia swoim znajomym oraz bliskim. O północy rozpoczął się pokaz sztuczni ognii sfinansowany z pieniędzy podatników.

Jak powiedział ostrow24.tv Artur Kurczaba z ostrowskiej policji, tegoroczny sylwester zaliczony został do jednego ze spokojniejszych. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Sylwester na Rynku był możliwy dzięki ostrow24.tv oraz Martafit.pl

To wszystko nie mogłoby się również odbyć gdyby nie błyskawicznie wyrażona zgoda przez władze naszego miasta. Dziękujemy.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx