OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kibice KMO piszą petycję

Kibice z forum.osw.pl układają list otwarty do władz miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

W obecnej formie brzmi on:

List otwarty do władz miasta Ostrowa Wielkopolskiego

My kibice Klubu Motorowego Ostrów jesteśmy oburzeni sytuacją, w jakiej znalazł się nasz klub i pragniemy spotkać się z władzami miasta oraz przedstawicielami Klubu Motorowego Ostrów.

W obecnej sytuacji nasz klub znajduje się w bardzo trudnym położeniu i jeżeli wspólnymi siłami nie zareagujemy na tą sytuacje, to już wkrótce Ostrów Wielkopolski zniknie z mapy speedway’a w Polsce. W ostatnim czasie z klubu odeszły osoby, które w naszej opinii są odpowiedzialne za złą kondycję finansową klubu. Przed sezonem podpisano kontrakty, których aktualnie nie jesteśmy w stanie wypełnić. Niesie to za sobą duże zobowiązania finansowe wobec zawodników, a teraz osoba odpowiedzialna za taki stan uciekła jak szczur z tonącego okrętu pozostawiając klub na pastwę losu. Nikt z obecnych przedstawicieli klubu nie potrafi bądź nie chce poinformować nas kibiców jak naprawdę zła jest kondycja finansowa naszego klubu. W dodatku mamy wiele pytań odnośnie pracy pozostałych członków zarządu i pracowników Klubu Motorowego Ostrów, którzy w naszej opinii nie wywiązują się należycie, ze swoich obowiązków. Wielokrotnie Pan Prezydent Ostrowa Radosław Torzyński powtarzał, że wizytówką naszego miasta jest właśnie sport. Koszykówce niestety nie udała się walka o ekstrakalsę i Stali już nie zobaczymy na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej.

Jeżeli nic się nie zmieni to także zniknie z Ostrowa żużel na pierwszoligowym poziomie i odejdziemy w sportowy niebyt. Żużel w naszym mieście ma wieloletnie tradycje i nie możemy pozwolić aby działania niektórych osób zniszczyły tradycję tego sportu oraz zasługi dla naszego miasta.

Kibice Klubu Motorowego Ostrów

Możesz zmodyfikować istniejącą petycję wchodząc pod adres:

http://forum.osw.pl/viewtopic.php?t=4425&postdays=0&postorder=asc&start=120

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x