Z siekierą na groby

Szokujące! Otrzymaliśmy zdjęcia, na których nastolatkowie profanują groby na Starym Cmentarzu w Ostrowie Wlkp. Z siekierą, nalewką malinową w ręce urządzili sobie sesję fotograficzną na grobach. Widać również odłamane wizerunku Jezusa, a także drewniane krzyże. Informacja zapisana w zdjęciach sugeruje, że do zrobienia zdjęć doszło 30 listopada 2000 roku. Jeżeli ktokolwiek mógłby pomóc ująć sprawców, proszony jest o kontakt z policją lub napisanie anonimowo w komentarzu danych sprawców.

Dzięki szybkiej reakcji naszych widzów, policja i prokuratura są w posiadaniu danych sprawców tego zdarzenia. Najprawdopodobniej są to: Joanna M. (18 lat), Krzysztof M. (21 lat), Anita M. (18 lat) oraz Antek W.  Z najnowszych informacji wynika, że zdjęcia zostały zrobione ok. czterech lat temu.

Początkowo pisaliśmy o dwóch innych osobach tj. Krystianie, Michale oraz Anicie W. Okazało się, że ze sprawą nie mają nic wspólnego. Zainteresowanych przepraszamy.

Podane wyżej osoby zostały w sobotę w godzinach wczesnoporannych przesłuchane przez policjantów z wydziału kryminalnego ostrowskiej policji. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domów. Ciąg dalszy sprawy już w poniedziałek.

Piszą o sprawie:

http://www.efakt.pl/Satanisci-zdewastowali-cmentarz-Foto,galeria-artykulu,54901.html

http://www.pardon.pl/dyskusja/2126291/bezstresowe_wychowanie

 

 

Sprawcom profanacji grozi do 8 lat więzienia. Rozpoznajesz ich?

CZYTAJ  Policjanci pobili się. Jeden wyleciał ze służby

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx