Wybory samorządowe tuż tuż. O tym, że sztaby wybrocze rozpoczęły intensywną pracę może świadczyć intensywny zapach. I to nie ten od przepracowania, a od kiełbasy… wyborczej. Ciekawa propozycja pojawiła się w jednym z ostrowskich sklepów.

Cieszymy się, że niektórzy kandydaci nie ukrywają produktów swojej kampanii. Dziwi jedynie fakt, że za tą kiełbaskę trzeba jeszcze płacić.
Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv





