Portal Urzędu Miejskiego agituje?

Udostępnij
Tweet

Poniżej prezentujemy SPRZECIW Federacji Młodych Socjaldemokratów w Ostrowie Wielkopolskim:

Federacja Młodych Socjaldemokratów w Ostrowie Wielkopolskim stanowczo sprzeciwia się promocji kandydatów na prezydenta miasta na oficjalnym portalu informacyjnym Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Uważamy, że jest to nieetyczne i nieprofesjonalne, aby oficjalna strona urzędu była narzędziem wykorzystywanym w kampanii wyborczej. Ma ona swoje cele i zadania, które naszym zdaniem zostały złamane. Portal Urzędu Miejskiego powinien służyć mieszkańcom, być bezstronny i spełniać zadania informacyjne czy promujące miasto, ale nie oficjalnego kandydata na prezydenta z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Sytuacja taka jest naganna i sprzeczna z obyczajami wyborczymi.

My jednak na portalu Urzędu Miejskiego Ostrowa Wielkopolskiego odnajdujemy, przy informacji o tytule ,,Kolejne autobusy za unijne pieniądze”, zdjęcie posła Jarosława Urbaniaka. Z tekstu dowiadujemy się, że Miejski Zakład Komunikacji złożył do Urzędu Marszałkowskiego wniosek o dofinansowanie zakupu 6 autobusów.

Dziwi zdjęcie Posła w takim zestawieniu. Zrozumielibyśmy gdyby opatrzono informację wizualną prezentacją Prezesa Miejskiego Zakładu Komunikacji czy obecnego Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Zaistniała sytuacja jasno sugeruje intencje kampanijne Posła Jarosława Urbaniaka.

Dlatego sprzeciwiamy się ogłupianiu mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i wykorzystywaniu oficjalnej strony Urzędu Miejskiego na cele kampanii wyborczej jakiegokolwiek kandydata.

Link do omawianego artykułu na stronie portalu UM!

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Strażacy od wczoraj walczą z pożarem lasu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx