OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Starosta Jędrzejak: „koleś, weź tą kamerę…”

Starosta Jędrzejak: „koleś, weź tą kamerę…”

Otrzymaliśmy od jednego z naszych widzów nagranie obecnego starosty Włodzimierza Jędrzejaka, którego zdenerwowało bycie nagrywanym. Dodajmy, że miało to miejsce w czasie oficjalnego spotkania z mieszkańców osiedla Odolanowskie.

Na prośbę internautów wstawiamy również link do filmu, na którym widać posła Jarosława Urbaniaka w trakcie prac w komisji hazardowej

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×