Idziesz na występ Cezarego Pazury? UWAŻAJ!

Udostępnij
Tweet

Stałeś się „szczęśliwym” posiadaczem podwójnego zaproszenia na występ Cezarego Pazury? Uważaj. W trakcie tego spotkania, które rzekomo ma być warsztatami kulinarnymi odbędzie się pranie mózgów i próba wciśnięcia garnków „wartych” ponad cztery tysiące złotych.

Jedna z czytelniczek ostrow24.tv prosiła, żebyśmy ostrzegli „wyróżnionych” mieszkańców regionu, którzy dzisiaj mieli w planach wybrać się na to wyjątkowe wydarzenie. Całość rozpoczyna się w Szkole Podstawowej nr 1.

Jak miało to miejsce w innych miastach, najpierw można było wygrać m.in. w galerii podwójne zaproszenie na występ Cezarego Pazury. Warunkiem jest ukończenie co najmniej 30-go roku życia. Ci, którzy przyjdą zostali podzieleni na mniejsze grupy, które zostały rozprowadzone po klasach. W każdej z sal znajdowało się po kilkanaście osób. Przedstawiciele spotkania odebrali bilety, a następnie poprosili o wypełnienie ankiet, w których należało podać cztery osobowy wraz z ich numerami telefonów. W zamian za to sprzedanie swoich znajomych, brało się udział w wygraniu nagrody niespodzianki – szybkowar, a właściwie raty za niego, bo naczynie bezpłatne nie było.

Drogie zestawy garnków mają odmienić życie zaproszonych gości. Kilku przedstawicieli będzie stosować socjotechniki sprawiając wrażenie, że są waszymi kolegami i szczerze wam doradzają. Kolejnym krokiem manipulacji jest magiczna okazja. Garnki rzekomo kosztujące 8 500 złotych, tylko dzisiaj kosztują 4 100 zł. Oczywiście istnieje możliwość kupienia na raty po 155 zł na m-c, płacąc przez trzy lata.

W między czasie będzie można spróbować kilku dań przygotowanych przez organizatorów. Dopiero po całym procesie sprzedaży bezpośredniej goście przejdą na salę widowiskową, na której wystąpi Cezary Pazura. W czasie swoich wystąpień również ma opowiadać o niesamowitych właściwościach tego zestawu garnków.

Więcej o tego typu spotkaniach przeczytasz tutaj:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14327068,Firma_zaprasza_na_kabaret__by_wcisnac_garnki_za_kilka.html

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130812/SLUPSK/130819954

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx