OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Potrącenie na rondzie bankowym

Potrącenie na rondzie bankowym

60-letni mężczyzna kierował w czwartek Audi A4. Gdy o 6:40 zjeżdżał z ronda przy Placu Bankowym w ulicę Wrocławską, potrącił 56-letnią kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Pogotowie zabrało poszkodowaną do szpitala gdzie stwierdzono złamania – poinformował Artur Kurczaba z ostrowskiej policji.

Kierowca Audi był trzeźwy. Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  RYK SILNIKÓW POD LUPĄ POLICJI! Niektórzy się zdziwili.
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×