UKS „SZCZYPIORNIAK” wygrywa

W sobotę 30 listopada 2013 roku najmłodsi piłkarze ręczni występujący w barwach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szczypiorniak” działającego przy ostrowskiej „Dziewiątce” trenowani przez trenera Pawła Staszaka znów udowodnili, żepraca z młodzieżą w idzie w dobrym kierunku. Wzięli oni bowiem udział w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Kościanie.

Do rywalizacji stanęło pięć drużyn. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” z obowiązkowym kryciem „każdy swego”. Zawodnicy UKS-u „Szczypiorniak” rozegrali więc cztery spotkania, oczywiście wszystkie wygrywając i zasłużenie wywalczyli pierwsze miejsce w turnieju. Turniej ten był pierwszym turniejem rozgrywanym w ramach rozgrywek ligowych Mistrzostw Wielkopolski, którego organizatorem jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

 Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych. Słowa pochwały należą się wszystkim zawodnikom. Taki turniej pokazuje, że wszechstronne ukierunkowane działania dydaktyczne ukierunkowane na piłkę ręczną przynoszą efekty w postaci zwycięstw. Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy doskonale pracować z młodzieżą o czym świadczą osiągane sukcesy – powiedział po turnieju trener Paweł Staszak.

Zespół wystąpił w składzie: Grzelczyk Aleks, Krawczyk Kacper, Krzywda Kacper, Mrugała Miłosz, Pawlak Dawid, Pływaczyk Piotr, Połomski Dominik, Półtorak Adam, Radziszewski Szymon, Rajewski Wiktor, Szymkowiak Dawid, Przegoń Oskar, Rybak Fryderyk. Trenerem zespołu jest Pan Paweł Staszak.

Wyniki spotkań:

UKS „Szczypiorniak” SP9 – MKS „Astromal” Włoszakowice  9:2

UKS „Szczypiorniak” SP9 – UKS „Spartanie” Jerka                 7:6

UKS „Szczypiorniak” SP9 -MKS „Nielba” Wągrowiec            8:2

UKS „Szczypiorniak” SP9 -MKS „Tęcza” Kościan                 11:3

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx