Holdikom w Szlachetnej paczce

Udostępnij
Tweet

Szlachetna Paczka cały czas działa w Ostrowie. Grupa Kapitałowa HOLDIKOM  bierze udział w ogólnopolskiej akcji.W wyjątkowym czasie przedświątecznym w potrzebie znajduje się wiele rodzin. Spośród nich Grupa Kapitałowa HOLDIKOM wybrała jedną wielodzietną rodzinę, która nie tylko zmaga się z problemami finansowymi, ale także z chorobą jednej z córek, która potrzebuje ciągłej rehabilitacji.

Przeprowadzamy zbiórkę pieniędzy wśród pracowników, aby móc zakupić najbardziej potrzebne rzeczy dla rodziny.  Finał akcji wraz z przekazaniem Szlachetnych Paczek odbędzie się 7 i 8 grudnia.

Szlachetna Paczka to na pewno pomysł godny naśladowania i wart tego, by się do akcji przyłączyć. Najważniejsze, że pomagamy mieszkańcom Ostrowa i powiatu, naszym sąsiadom. Kierujemy się zwykłą, ludzką solidarnością. A dodatkowo grudzień, to czas wyjątkowy i sami oczekując z niecierpliwością na święta, chcemy tą radość dzielić. Myślę, że ten mały prezent, który próbujemy złożyć przez nasze spółki będzie takim światełkiem i znakiem, że nikt nie jest sam  – mówi wiceprezes Grupy Kapitałowej Holdikom Wojciech Czarnecki.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx