Ostrowianka w Voice of Poland

Niezwykle emocjonalny występ 17-letniej Mai Gawłowskiej sprawił, że wszystkie cztery fotele jurorskie odwróciły się w jej kierunku. Młoda wokalistka jest wychowanką Studia Wokalnego „Art Musica”, prowadzonego przez Ewę Borowicz – Kasznicką z Młodzieżowego Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

W najbliższą sobotę, 15 marca, swoje wokalne umiejętności zaprezentują muzycy z Podlasia oraz Wielkopolski, w tym także Maja Gawłowska. Ta młodziutka dziewczyna zachwyciła trenerów swoją interpretacją utworu „Summertime”.

Występ w „The Voice of Poland” nie był jednak jej pierwszą wizytą w świecie kamer i reflektorów. Muzyczna przygoda Mai zaczęła się już w wieku trzech lat – wygrała wtedy swój pierwszy konkurs wokalny. Jako mała dziewczynka występowała w programie „Od przedszkola do Opola”. W wieku 14 lat swoich sił spróbowała także w programie „Szansa na sukces”, który wygrała pięknym wykonaniem piosenki „Jednym ruchem serca” zespołu Varius Manx. Rok później zaśpiewała utwór Piotra Rubika w odcinku wielkanocnym.

Maja ma na koncie liczne sukcesy wokalne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ostatnio zdobyła Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie oraz pierwsze miejsce na festiwalach piosenki w Bułgarii i we Włoszech. Sama pisze teksty, a jej wiersz „Sutra Snu” zdobył ostatnio nagrodę.

Najnowsze odcinki programu w każdą sobotę na TVP2 o godzinie 20:05 i 21:05 (dwa odcinki).

Występ można zobaczyć na stronie http://muzyka.onet.pl/pop/the-voice-of-poland-17-latka-zachwycila-trenerow/jv9cl

(od lewej) Ewa Borowicz -Kasznicka i Maja Gawłowska

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx