OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Cyganowi podpalili mercedesa

Cyganowi podpalili mercedesa

W nocy z poniedziałku na wtorek częściowo spłonął Mercedes należący do jednego z mieszkańców Ostrowa, narodowości romskiej.

Wstępną pzryczyną pożaru było podpalenie.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Rozpoznał go ochroniarz. W plecaku miał świeżo skradziony towar
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×