OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Piwo na obwodnicy. Były chrzciny.

Piwo na obwodnicy. Były chrzciny.

Bez błysków fleszy, bez chcących wylansować się samorządowców, w ciszy i spokoju odbyły się chrzciny obwodnicy Ostrowa. W tym celu rozbito 4 tysiące butelek mocnego piwa. Przyjemność posprzątania przypadła dzielnym ostrowskim strażakom.

– asp. Leszek Raszkowski, strażak

Miłośnikom złocistego napoju zapewne zakręciła się łezka w oku. Był to już trzeci tego typu przypadek w ciągu roku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Bateria z auta elektrycznego wywołała pożar. Jest nagranie!
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×