W niedzielę rozegrano X rundę tegorocznych mistrzostw polski strefy zachodniej. Wzięło w niej udział około stu zawodników.
Na torze przy ulicy Osiedlowej zawodnicy startowali zarówno na motocyklach jak i quadach. Zgromadzeni widzowie nie mogli narzekać na brak finezyjnych skoków, ryków silników czy dużych prędkości.
Dodajmy, że widzowie mogą bezpłatnie obserwować zmagania zawodników.
Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv





