OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie trzech aut na Kordeckiego-Traugutta

Zderzenie trzech aut na Kordeckiego-Traugutta

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Traugutta Kordeckiego. O godzinie 18-tej zderzyły się trzy auta osobowe. Kierowcy z osobówek trafili do szpitala.

Kierowca czerwonego Volkswagena passata jadąc Kordeckiego w kierunku Urzędu Skarbowego nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w czerwonego Forda escorta kombi. Ten ostatni uderzył w czarnego Volkswagena passata. Dodajmy, że był to model tegoroczny.

– Mariusz Biel
Państwowa Straż Pożarna w Ostrowie Wlkp.

Nie wiadomo dlaczego kierowca nie zauważył znaku STOP oraz migającego światła ostrzegawczego. Może należałoby rozważyć postawienie progu zwalniającego w odpowiedniej odległości od tego skrzyżowania? Pozostawiamy tą kwestię Miejskiemu Zarządowi Dróg do rozważenia.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zaginął młody ostrowianin. Ktokolwiek widział!
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×