Poradnie oczami pacjentów

24 września poradnie specjalistyczne przy ostrowskim szpitalu zostały oficjalnie udostępnione pacjentom. Nowy budynek prezentuje się niezwykle okazale i stanowi jakże miły kontrast dla sąsiadującego z nim „baraku”, który jeszcze do niedawna służył mieszkańcom powiatu ostrowskiego. Entuzjastyczne opinie władz samorządowych oraz samych lekarzy potwierdzają osoby, które miały okazję skorzystać z usług poradni.

– mieszkańcy

Stara poradnia nie została jeszcze całkowicie wyłączona z użytku, ale przenosiny do nowego budynku odbywają się bardzo sprawnie. Tym samym w najbliższym czasie już nikt z lekarzy nie będzie zmuszony przyjmować pacjentów w warunkach, które  – delikatnie rzecz ujmując – całkowicie odbiegają od jakichkolwiek norm i standardów.

Nie wszyscy pacjenci wiedzą jeszcze o tym, że nowa poradnia funkcjonuje już w najlepsze i wciąż kierują się w stronę tej starej. Dlatego warto zwrócić im uwagę, że ten okazały gmach w tle owych „baraków” to właśnie to miejsce, w którym teraz powinni szukać pomocy.

Stary budynek wkrótce ulegnie likwidacji a my niedługo zaprezentujemy państwu materiał dokumentalny, w którym będzie okazja przyjrzeć się z bliska dotychczasowej poradni, zanim całkowicie zniknie z powierzchni ziemi.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  O co chodzi z tą kogeneracją?
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx