OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Samochód spłonął pod galerią

Samochód spłonął pod galerią

Opel Vivaro doszczętnie spłonął przy galerii. We wtorek tuż przed godziną 14:00 przedsiębiorca wraz z rodziną jechał ze Wschowy busem załadowanym jajami. Na wylocie z Ostrowa zaczął wydobywać się dym spod maski.

12 ostrowskich kierowów było na tyle uczynnych, że przekazali swoje gaśnice. Jednak ich moc gaśnicza była niewystarczająca. Dopiero zawodowi strażacy wyposażeni w działko szybkiego natarcia oraz prąd gaśniczy ze środkiem pianotwórczym opanowały sytuację. Z samochodu jednak nic nie będzie. Cała komora silnika oraz pasażerska spłonęły. Do czasu przyjazdu strażaków, wyładowano z busa część jajecznego ładunku.

Opel Vivaro był stosunkowo młodym i nowoczesnym samochodem wyprodukowanym w 2004 roku.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Tortowy strach na sesji? Radnych odgrodzono taśmą od mieszkańców
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×