OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
III protest w sprawie obwodnicy Ostrowa

III protest w sprawie obwodnicy Ostrowa

Trzeci protest mieszkańców Ostrowa za nami. Zgodnie z zapowiedzią w poniedziałek po godzinie 16:00 ostrowianie wyruszyli spod Starego Cmentarza i przeszli ulicą Wrocławską do ronda przy 3 maja. W trakcie przemarszu przedstawiano argumenty za budową II etapu obwodnicy Ostrowa. Ci, którzy nawet nie szli w ramach protestu, wyrażali aprobatę i gratulowali chęci do działania.

Wśród protestujących pojawiły się nowe twarze:
– mieszkańcy

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wyjeżdżali spod baru. Volkswagen urwał przód ich auta (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×