OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zdarzenie na 11-tce przy skręcie na Dębnicę

Zdarzenie na 11-tce przy skręcie na Dębnicę

O dużym szczęściu może mówić ostrowianka, która jechała do Dębnicy. Na drodze krajowej nr 11 zwolniła chcąc skręcić w prawo. Jadący za nią kierowca TIR-a nie zorientował się w porę i gwałtownie odbił w prawo ocierając się tylko o bok osobówki.

W aucie podróżowała matka z niepełnosprawnym dzieckiem. Na szczęście nic im się nie stało. Chwilę później jadący od strony Chynowy kierowca osobówki wyjechał na główną drogę. Kierowca TIR-a musiał gwałtownie hamować. Policjant obsługujący pierwsze zdarzenie ukarał ukarał kierowcę mandatem karnym za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji.
W następnym materiale opowiemy o pewnym ciekawym rowerzyście…

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×