OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Osobówka uderzyła w blok

Osobówka uderzyła w blok

Do nietypowego zdarzenia drowego doszło w poniedziałek o godzinie 20:00. Aleją Słowackiego od strony Kalisza jechała kobieta z dwójką dzieci. Nagle jej samochód gwałtownie skręcił w lewo, przejechał przez trzy pasy, pokonał krzewy, a na końcu uderzył w ścianę bloku.

Samochód posiadał instalację gazową. Strażacy natychmiast przystąpili do odcinania tego układu. Dzieci jadące osobówką były w dużym szoku. Od strażaków dostały misia pluszowego, który łagodzi emocje…

Kierująca uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Ciężarowa Scania, która jechała za kobietą miała delikatnie uszkodzony prawy narożnik z przodu auta, a osobówka miała uszkodzenie na lewym tylnym boku. Policjanci ustalają czy uderzenie przez ciężarówkę nastąpiło przed czy po skręcaniu Golfa w lewo.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×