OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Golf spłonął w Ociążu na DK25 – nowe filmiki

Golf spłonął w Ociążu na DK25 – nowe filmiki

O pechu może mówić kaliszanin, któremu doszczętnie spłonął samochód. Mężczyzna wraz z pasażerką jechali od strony Ostrowa drogą krajową nr 25. Na wysokości wsi Ociąż doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej. Zanim Ochotnicza Straż Pożarna z Czekanowa oraz zawodowa z Ostrowa dotarły na miejsce, Golf był tylko kawałkiem blachy. Wszystko co mogło spłonąć, spłonęło. Z przodu był tylko silnik, w środku stelaże siedzeń oraz drążek od zmiany biegów. Mężczyzna nie wyglądał na załamanego. Jak wiadomo gaśnice, które wozimy w samochodach mogą posłużyć do przytłumienia małego pożaru.

Filmiki nadesłane przez Justynę, dziękujemy!
Akcja strażaków:

Miejsce zdarzenia:

Wyświetl większą mapę

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  E-call postawił służby na nogi. Powód zgłoszenia okazał się zaskakujący
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×