Weekendowe zdarzenia drogowe

Udostępnij
Tweet

Pod koniec minionego tygodnia doszło do kilku zdarzeń drogowych. Jedno z nich miało miejsce w piątek w Topoli Małej. Mercedes wyjeżdżając na drogę wojewódzką łączącą Ostrów i Odolanów nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem marki Rover. Jedno z aut wpadło w grupę rowerzystów wracających z masy krytycznej. Dwoje cyklistów przewieziono do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń. Jako pierwsza na miejscu zdarzenia pojawiła się jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Odolanowa, która wracała ze szkolenia odbywającego się w Ostrowie. Strażacy udzielili pierwszej pomocy oraz zabezpieczyli miejsce wypadku.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w Ostrowie Wielkopolskim. Fiat 126p jadąc ulicą Kościuszki skręcał w Armii Krajowej. Nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka samochodowi marki Renault Laguna.

– kierowca

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym w wysokości 250 zł. Na jego konto trafiło również 12 punktów karnych.
W nocy z niedzieli na poniedziałek wiatr złamał konar drzewa, który spadł na zaparkowany samochód. Volvo stało na parkingu przy ulicy Mikołaja Reja w Ostrowie Wlkp. Konar uszkodził przednią szybę oraz część karoserii.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Okropna woda w Antoninie. Sanepid w akcji (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx