OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Relacja napadniętej w agencji banku

Relacja napadniętej w agencji banku

Wczoraj doszło do napadu na agencję jednego z banków. Zapytaliśmy pracownicę, która nie dała się bandycie i uchroniła pieniądze ryzykując własne życie. Czy kobieta za swoją postawę otrzyma nagrodę?

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×