OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Mercedes zapłonął (ZDJĘCIA)

Mercedes zapłonął (ZDJĘCIA)

Około godziny 15.00 spod maski Mercedesa R320 CDI zaczął wydobywać się dym. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Akcja miała miejsce na ulicy Osadniczej w Ostrowie Wielkopolskim. Kierowca zdążył wysiąść z auta. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Strażak wszedł przez okno. Zobaczył leżącą kobietę (ZDJĘCIA)
4 komentarzy
Hubert z Wenecji
10 dni temu

Te merce to ulepy

NiemieckiSzajs
odpowiada  Hubert z Wenecji
10 dni temu

Nie dość, że się palą to jeszcze gniją w oczach jak Mazdy.

stonka
odpowiada  NiemieckiSzajs
10 dni temu

Mam mazdę i jakoś mi nie gnije.

Lech
odpowiada  Hubert z Wenecji
10 dni temu

To jakby nie patrzeć z jednej jesteście gliny…

4
0
Napisz co o tym sądziszx