Pożar garażu przy domu jednorodzinnym (ZDJĘCIA)

W niedzielne południe kilka zastępów straży pożarnej zostało skierowanych do Zacharzewa, gdzie doszło do pożaru garażu znajdującego się przy budynku mieszkalnym. Na miejscu natychmiast rozpoczęto działania gaśnicze. Sytuacja została szybko opanowana przez służby. 

Autor zdjęć: Czytelnik Paweł

Ogień początkowo pojawił się w garażu, jednak płomienie przeniosły się również na część budynku mieszkalnego. W wyniku pożaru nadpaleniu uległa elewacja oraz podbitka dachowa. Z daleka widoczny był gęsty, ciemny dym unoszący się nad ulicą Leśną, co wzbudziło niepokój mieszkańców okolicy.

W akcji gaśniczej uczestniczyło łącznie 6 zastępów Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego oraz 1 zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego. Na miejscu obecna była także policja, która zabezpieczała teren zdarzenia. Według informacji ze służb, na miejsce miał przybyć również zastępca komendanta PSP Ostrów Wielkopolski.

Obecnie sytuacja jest już opanowana. Strażacy prowadzą rozbiórkę spalonych elementów konstrukcji oraz dogaszanie garażu i nadpalonych części elewacji. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.

Przyczyny pożaru będą ustalane po zakończeniu działań służb.

Ogień objął 3 samochody.

CZYTAJ  Kierowca uszkodził auto i odjechał – poszukiwani świadkowie
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
75thecrow
58 minut temu

Hydranty do sprawdzenia juz zgloszone bo jak sie okazało nie działały brak wody

Obserwator
1 godzina temu

Brawo dla strażaków
Wielka szkoda, że hydranty nie działają w Zacharzewie

2
0
Napisz co o tym sądziszx