OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie busa i osobówki w Szczurach (ZDJĘCIA)

Zderzenie busa i osobówki w Szczurach (ZDJĘCIA)

Chwilę przed godziną 23.00 doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Szczury, w pobliżu fotoradaru. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w zdarzeniu brał udział samochód typu bus marki Renault oraz osobówka Opel Insignia.

Do szpitala zabrano około 30-letnią kobietę.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
8 komentarzy
Kinga
2 miesięcy temu

A może policja by sie wzieła za mikrokary a nie za nas co jezda na kt b takie auto z kategoria am1 powinno sie poruszać z przepisami 49 na godz a jedzie 75 nie ma takich aut a nas kierowców łapią nonstop i trzepiaja się wszystkiego

Syn gromu
2 miesięcy temu

Tam jest ciągle coś, policja powinna zaintersować się tym odcinkiem

eeeoooeeeooo
2 miesięcy temu

Delikatnie w tył i od razu do szpitala?

zyg zag
odpowiada  eeeoooeeeooo
2 miesięcy temu

Przecież samochodu nie zabrali do szpitala, samochód czuje się dobrze.

Bezlitostny
2 miesięcy temu

Najgorsi są ci co widzą motocykl jadący przepisowo i siedzą mu na du… A to z zazdrości że ktoś motocykl ma

do tego powyżej
odpowiada  Bezlitostny
2 miesięcy temu

Chłopie – zazdrościć motocykla?! To by trzeba być kompletnym imbecylem!
P.S. Motocykl jadący przepisowo? To jakaś paranoja!

Kinga
odpowiada  Bezlitostny
2 miesięcy temu

A czego Tu zazdrościsz nie policja wezmie się za młodocianych mają lat am1 a jezda autami który wyciska 75 na godz a nie ze łapią normalnych kierowców

Rocky
odpowiada  Kinga
2 miesięcy temu

Bo to teraz Policja zakutego łba Rudego, jaki rząd taka policja:)

8
0
Napisz co o tym sądziszx
×