OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Gęsty dym nad Ostrowem Wielkopolskim (aktualizacja)

Gęsty dym nad Ostrowem Wielkopolskim (aktualizacja)

Około godziny 18 mieszkańcy powiatu ostrowskiego zauważyli gęsty dym unoszący się nad Ostrowem Wielkopolskim. Widoczna z wielu miejsc chmura dymu wzbudziła niepokój wśród mieszkańców, którzy zastanawiali się, co mogło być przyczyną pożaru.

Po pewnym czasie jedna z osób powiadomiła służby ratunkowe, precyzując, że źródło ognia znajduje się na zachodniej granicy miasta, w rejonie ulicy Wiklinowej. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej.

Jak się okazało, na opuszczonej działce paliły się pozostałości budowlane. Operator koparki, który znajdował się w pobliżu, widząc rozwijający się pożar, podjął próbę ograniczenia jego rozprzestrzeniania się i częściowo zadusił ogień. Po przybyciu na miejsce strażacy przystąpili do działań gaśniczych i zalali pogorzelisko wodą, skutecznie likwidując zagrożenie.

Na miejsce został również skierowany patrol policji. Funkcjonariusze będą ustalać, kto składował odpady na działce oraz kto odpowiada za ich podpalenie. Niewykluczone, że sprawa zakończy się konsekwencjami prawnymi dla osób odpowiedzialnych za zdarzenie.

Aktualizacja pod zdjęciami

Właściciel przekazał służbom, że miał składowane gałęzie i styropian i do zapłonu miało doprowadzić jego dziecko, które po incydencie uciekło.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Obaj mieli zielone światło? Zabrakło tego
33 komentarzy
Ostrowski Spleen
2 miesięcy temu

zobaczyłem siwy dym i pomyślałem, że wybierają nową carycę…

Henryk
2 miesięcy temu

Już myślałem że to akta i dowody spraw działaczy Partii pedofilii i zoofilii z Koalicji płoną. Partia dewiantów a ich wyborcy nie lepsi, będą ich kryli jeszcze i im to nie przeszkadza.

ewe
odpowiada  Henryk
2 miesięcy temu

kto daje kciuk w dół ten pedofil, zoofil albo ich kryje. Kiedyś było jeb.. PiS teraz w modzie jest u nich jeb.. psa. Moi znajomi narkomani którzy mają nie po kolei w głowie głosowali też na Platformę zawsze.

75thecrow
odpowiada  ewe
2 miesięcy temu

Idź daj na tace może pleban wyr… twoje dziecko ,pedofile są scigani z urzędu i to zboczenie nie ma koloru partii za to na pewno nie jest tuszowane i przenoszone do innej parafii

ewe
odpowiada  75thecrow
2 miesięcy temu

Ci księża którzy tak robili nie byli członkami partii żadnej, akurat wśród lewaków jest ich znacznie więcej. Obecnie kościół nie tuszuje już takich spraw, tak jak Żurek uchyla wyroki swoich pedofilii, bo orzekał neosędzia

Nikt
2 miesięcy temu

Oj tam oj tam. W zeszlym roku gdzieś paliło się wysypisko i oficjalnie powiedziano że nie ma zagrożenia żadnego. Gorsze rzeczy wdychamy i nic o tym nie wiemy..

75thecrow
2 miesięcy temu

To nie pierwszy raz jak cos pali i udaje głupa bylo juz to zglaszane na straż miejską

Xyz
2 miesięcy temu

Ja jednak uważam, że my Polacy to ciemny, ułomny naród. Jak ktoś podpali krzaki i styropian to jest odzew, ale ze ropa podrożała o 3zł to już nie widzicie? Ludzie! Trzeba wstać z kolan i przestać się dać dymać rudemu i jego rządowi! Kur.a Orlen i inne firmy kupiły ropę przed konfliktem, a podniosły ceny dzień po konflikcie.!
Po drugie cieśnin Ormuz odpowiada za 1/5 dostaw ropy do Europy. I czego wy ciemniaki nie rozumiecie? Dymają nas jak chcą a my siedzimy w domu i tylko obserwujemy wzrosty cen na stacjach. A ten rudy niemiec się cieszy bo mu głupcy dlug publiczny łatacie. Trzeba zrobić Kur.a bojkot. Nie tankuję przez 3dni. Np Wtorek, Środa, Czwartek. I co gnoje wtedy powiedzą?
Popyt wiekszy od podaży?
Ludzie obudźcie się! Jeszcze jest czas.
Oszukali Was z covidem i teraz to robią 2 razy lepiej. Wtedy Was truli i okłamywali a teraz zabierają Wam kasę z portfela…

psych
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Szybko weź tabletki najlepiej podwójną porcję a skoro świt do doktora od głowy.

Polak
odpowiada  psych
2 miesięcy temu

Tabletkę to ty weź. Dzień PO. Otwórz oczy i wyłącz TVN-pralnie mózgu lewacki leming.

emer
odpowiada  psych
2 miesięcy temu

jak ten nie pomoże to do ortopedy

do tego durnia powyżej
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Lecz się na łupież bo na głowę za późno.
P.S. Skoro nie tankujesz przez 3 dni z rzędu to jak ty wytrzymujesz bez flaszeczki?

Hmm
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Lecz się prywatnie. Szkoda pieniędzy podatników.

Jo
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Dodam do tego miljard złotych długu dziennie.

ooo
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

chłopie to nie rzad reguluje ceny ropy węgla. cena jest uzależniona od giełdy no ale…

mieszkaniec
odpowiada  ooo
2 miesięcy temu

No ale jajko mądrzejsze od kury.

michu
odpowiada  ooo
2 miesięcy temu

Tak? Jakoś to nie idzie w parze z giełdą.

Benzyniak
odpowiada  ooo
2 miesięcy temu

Co ty bredzisz? Rząd nie reguluje ceny? A ile w paliwie jest VATu, akcyzy i innych obciązen?
Doucz się, dopytaj a potem zajmuj się tematem ciemniaku.

Andrzej
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Co co, znowu mają przyjsć ci co kradli i rzadzic razem z kościołem?

michu
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Jutro będzie po 9 pln. Uśmiechajcie się brygada.

Krzysztof
odpowiada  michu
2 miesięcy temu

Jakieś 4, czy 5 lat temu było już po 9,99. Ale to za innego rządu, to co innego.

Gość
odpowiada  Xyz
2 miesięcy temu

Jesteś po—any podziękuj pomarańczowemu

Pracownik urzędu
2 miesięcy temu

Jak budowa to i śmieci po co kontener jak można spalić jak by ktoś palił w piecu to by dostał mandat

Egzekutor
2 miesięcy temu

Właściciele ogródków działkowych często na jesień i przy wiosennych porządkach palą liście i gałęzie, wprawdzie to nie śmieci ale też strach okno otworzyć, wielu jeszcze uznaje stare zwyczaje „porządkowe „…

Przedstaw się*
2 miesięcy temu

Zero skrupułów, 50 tys kary dla truciciela, dym widziany z bardzo daleka. A później mówią, nie pił, nie palił, uprawiał Sport, a dostał raka…

Jo
odpowiada  Przedstaw się*
2 miesięcy temu

Od śmieciowego jedzenia.

wedw
odpowiada  Przedstaw się*
2 miesięcy temu

taa dostał raka bo 20 lat temu raz poczuł zapach wypalanej łąki, ale głupia osoba to napisała

Pan Sraczka 💩💩💩
2 miesięcy temu

Ufff a już myślałem że dron się rozbił. Jak narazie wojny nie będzie , mogę spać spokojnie.

Jurgo
2 miesięcy temu

Ło panie jo wiela razy żym śmieci wypoloł i trowe tyz na rowie i buł spokój a tero jakieś kary wielkie som za to

Iskra
odpowiada  Jurgo
2 miesięcy temu

I kleszcze się wypaliły i nie było tego dziadostwa.

MM
odpowiada  Jurgo
2 miesięcy temu

Mózg też Ci wypaliło.

33
0
Napisz co o tym sądziszx
×