Rodzina oraz mieszkańcy Mikstatu poszukują Bogdana, który opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie wrócił do domu. Mężczyzna mieszka przy ulicy Odolanowskiej w Mikstacie.
Z informacji przekazanych w mediach społecznościowych wynika, że zaginiony jest osobą ufną i reaguje na swoje imię. W chwili zaginięcia mógł być bez kurtki. Istnieje przypuszczenie, że poruszał się trasą Mikstat – Przygodziczki – Chynowa, a czasami podróżuje również w stronę Ostrzeszowa lub błąka się po terenie Mikstatu.
Według najnowszej aktualizacji, mężczyzna był widziany około godziny 3:00 w nocy w okolicy trasy na Antonin.
Rodzina apeluje do wszystkich osób, które mogły widzieć Bogdana lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu, o natychmiastowy kontakt. W miarę możliwości proszą również o zabezpieczenie mężczyzny i udzielenie mu pomocy do czasu przyjazdu bliskich lub odpowiednich służb.
Każda informacja może okazać się kluczowe.
Aktualizacja
Jak informuje ostrzeszowska policja mężczyzna został odnaleziony.
Śledź nas w Google News!
Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.
Obserwuj nas w Google News



