OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Oblał byłą partnerkę wrzątkiem. Ale to nie wszystko

Oblał byłą partnerkę wrzątkiem. Ale to nie wszystko

Wstrząsające sceny rozegrały się w jednym z mieszkań w Kaliszu. 42-letni mężczyzna, znany już wcześniej organom ścigania, podczas awantury z byłą partnerką oblał ją wrzątkiem. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w lipcu tego roku. Pokrzywdzona zgłosiła się do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu i opowiedziała o horrorze, jaki przeżyła dwa dni wcześniej. Z jej relacji wynikało, że były partner wtargnął do jej mieszkania, wywołując awanturę. Mężczyzna miał przy sobie zapalniczkę i pojemnik z gazem, którymi groził kobiecie.

W pewnym momencie agresor chwycił czajnik elektryczny i wylał zawartość – wrzątek – na swoją byłą partnerkę. Ofierze udało się uciec i wezwać pomoc. Ranna trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 42-latka. Prokuratura postawiła mu zarzuty kierowania gróźb karalnych, naruszenia czynności narządów ciała na czas powyżej 7 dni oraz narażenia pokrzywdzonej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Co więcej, mężczyzna działał w warunkach recydywy. Oznacza to, że za swoje czyny może spędzić w więzieniu nawet 7,5 roku. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kaliszu sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na trzy miesiące.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Święto Gminy i SŁAWOMIR na scenie - zapowiedź
24 komentarzy
Syn Gromu
10 miesięcy temu

Gdyby to kobieta zrobiła mężczyźnie to w TVN funkcjonariusze by smieszkowali że to taka letnia edycja śmigus dyngus.

Tfffu
10 miesięcy temu

Za darmo jak oblał napewno

Jan
odpowiada  Tfffu
10 miesięcy temu

Nie g… u,zaplaciła mu

oooht
10 miesięcy temu

co zazdrość robi z człowieka !

Zibi
10 miesięcy temu

Na początek proponuję polać mu jaja wrzątkiem i niech świr oceni czy boli czy nie…

Skazany
odpowiada  Zibi
10 miesięcy temu

A wcześniej pokrzywą po jajach!

*x8
odpowiada  Zibi
10 miesięcy temu

A najlepiej uciąć cały zestaw i do Gęby włożyć i żeby własnym zestawem się udławił

ubvew
odpowiada  Zibi
10 miesięcy temu

dobre !

Syn Gromu
odpowiada  Zibi
10 miesięcy temu

Ciekawie macie w głowie. Dlatego nigdy nie będzie wam dane chociaż namiastka władzy.

Antykonfa
10 miesięcy temu

Mam nadzieję, że po tym zdarzeniu Konfederaści i Braunowiercy zorganizują na kaliskim rynku protest przeciwko białym, heteroseksualnym Polakom. Nie zorganizują? Ach, no tak… Krytyka reprezentowanej przez siebie grupy nie sprzedaje się tak dobrze, jak napędzana strachem nienawiść wobec imigrantów o innym kolorze skóry.

161
odpowiada  Antykonfa
10 miesięcy temu

Oczywiście, bo skrajnej prawicy nie zależy na bezpieczeństwie Polek, tylko na zdobywaniu głosów ludzi, których straszą wyimaginowanym zagrożeniem.

Xyz
odpowiada  161
10 miesięcy temu

Jak ci nie pasuje że patrioci bronią Polski to jedz do Szwecji Francji lub Niemiec i się przekonaj z czym walczy prawica booo!!! Za naście lat jak Europejczycy nie będą mieli nic do powiedzenia

mieszkaniec
odpowiada  Xyz
10 miesięcy temu

Już cicho pisiorku.

obywatel
odpowiada  Xyz
10 miesięcy temu

no patrioci jak się patrzy

Przedstaw się
odpowiada  Antykonfa
10 miesięcy temu

Popieram. Konfederosja po raz kolejny milczy w sprawie polskiego oprawcy.

mariano
odpowiada  Przedstaw się
10 miesięcy temu

Podobno Tusk z Giertychem już się wypowiedział …!

Adam
odpowiada  Antykonfa
10 miesięcy temu

Wrzątek w stojącym czajniku elektrycznym. Może był pól godziny wcześniej. To dramat. A wydłubanie śrubokrętem oczu dziewczynie potem gwałt a potem umiera w szpitalu to nic takiego.

Tylko Prawda
odpowiada  Antykonfa
10 miesięcy temu

Zorganizuj cwaniaczku.Zobaczymy ilu ludzi przyjdzie. Bedziesz sam jak palec.

Ududu
10 miesięcy temu

Ona jest z tych kobiet co uważają ze łobuz kocha najbardziej . Jakby nie to by sie z nim nie zadawała.

Odstaw
odpowiada  Ududu
10 miesięcy temu

No niestety ale coś w tym jest. Znam osobiście taką sytuację i się bardzo dziwię, tylko ma pieniądze bo pracuje za granicą a ona je kocha najbardziej.

Ewa
odpowiada  Odstaw
10 miesięcy temu

Nie twoja sprawa

Jola
odpowiada  Ududu
10 miesięcy temu

e ma znaczenia z ktorych ciemnoto 🙂‍↔️

Jajcarz
10 miesięcy temu

Coraz więcej świrów.

Hubert z Wenecji
odpowiada  Jajcarz
10 miesięcy temu

Jak zasłużyła? 🤷

24
0
Napisz co o tym sądziszx
×